!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Poblokowanie multikont
#1
Witam.
Rzucił mi się w oczy fakt, że gracze całkowicie prawnie mogą zakładać multikonta, nabywać konta innych, czy też sprzedawać swoje. Nie ukrywam - zadziwiło mnie to. Wyjaśnię dlaczego. Istota możliwości zmiany konta MOŻE wzbudzać u graczy poczucie braku wartości regulaminu serwera. Może im się wydawać, że nawet jeśli powinie im się noga i coś przeskrobią, to i tak wrócą na serwer na multikoncie. W sklepie WWW zauważyłem usługę jaką jest zdjęcie banicji. Nasuwa mi się w tym momencie jedno pytanie: dlaczego graczom dozwolone jest takie wymigiwanie się od kary? Założę się o kratę piwa, że tak jest - ze gracze w ten sposób omijają kary. (przykładowo - ktoś dostanie knebla na miesiąc, to przerzuci siebie wraz z majątkiem na drugie konto i problem z głowy, no albo kupi unbana). Ponadto przez pozwalanie na multikonta u gracza zaburza się świadomość własnej identyfikacji. Ja jestem zdania, że każdy powinien mieć swój nick, co uniknie ambarasu i zbędnych komplikacji. 

Propozycję proszę potraktować jako temat dyskusyjny, ale także jako samą propozycję - zablokowania możliwości grania na multikontach i usunięciu usługi unbana ze sklepu premium.

Pozdrawiam i zapraszam do wyrażania własnych zdań.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Poblokowanie multikont - przez Szczechu - 03-10-2019, 20:24
RE: Poblokowanie multikont - przez Fade - 03-10-2019, 20:48
RE: Poblokowanie multikont - przez Szczechu - 03-10-2019, 20:54
RE: Poblokowanie multikont - przez SandwichBM - 03-11-2019, 21:59

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika