!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[W realizacji] Kolejne propozycje
#3
(07-01-2018, 00:16)SandvichBM napisał(a): Witam,

1. Jestem kompletnie za przeciw: Niech ludzie troche zyja na serwerze a nie bedzie wszystko "automatyczne"
2. Nie oplacalne, serwer tak ciagle pod obciazeniem jest, dodatkowy plugin? Dobrze jest do teraz przez "zarabiarki"
3. Tabliczka teleportacji? Plugin ktory serwer uzywa (czyli autorski wlasciciela) chyba nie wspiera funkcji tp przez tabliczke (mowie tu o pluginie obslugujacy wyspy)
4. Jestem kompletnie za, bo to "nigdy" nie zostalo zrobione od kiedy serwer istnieje XD
5. Duzo roboty + Dodatkowy plugin.... Ale pomysl nie jest zly
6. NA bloczku (bocznym serwerze wlasciciela) istnieje takie cos, tylko z mojego sensu jest to niepotrzebne.

To jest tylko moje zdanie na ten temat

Dziekowac
Kanapka
1.Życiem nazywasz zapierdzielanie na /is visit nick i spoworem na /warp skup żeby stać przez 10s na spanie trzymając tabliczkę, przez te 10s ludzie by mogli napiszać ,,cześć" na czacie XD
2. przemilcze, to tylko pomysł na odświeżenie rozgrywki
3. Nie jestem w stanie wymienić serwera z nazwy (szukałem go ale nie znalazłem) - wiele zerwerów tego używało. było tam napisane chyba lift up i lift down. Poprostu się klikało i pojawiałeś się na górze bez czekania. Często pomocne i ludzie ciekawie tego używali.
4. To jest obecnie na serwerze ale miło by było jakby były ciekawsze nagrody i może więcej takich osiągnieć
6. Po prostu mi się to podoba i tego mi brakuje. 

Wink


Wiadomości w tym wątku
[W realizacji] Kolejne propozycje - przez szymikxc - 07-01-2018, 00:09
RE: Kolejne propozycje - przez SandwichBM - 07-01-2018, 00:16
RE: Kolejne propozycje - przez szymikxc - 07-01-2018, 00:36
RE: Kolejne propozycje - przez SandwichBM - 07-06-2018, 04:26

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika