!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skrocenie kary] Orkwich i jego ekipa
#2
"pomimo chęci współpracy i nawiązania dialogu."

Chyba ja bo sie sprawa zainteresowalem i wam dalem propozycje to od nagle zaczeles wspolpracowac, wiec teraz nie smyslaj tematu:
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=252

Zanim cos napiszesz, to moze cos z prawda. Podajesz co chwile rzeczy w wiekszosci falszywe, moze podawaj informacje co odwaliles? Byloby latwiej.

Tak, dokladnie. Za to ze kryles/kryliscie ta osobe dostaliscie.
To ze robicie taki dramat z tego to nawet nie rozumiem.

Hmmm.... Mars mial racje z tego iz Afera sie stanie....

Zmiejszam wam kare, calej ekipie ale spowrotem na 14d od teraz, bez zadnego ale. Wlasnie za ten numer co twoj/kogos (mnie to nie interesuje kogo). Obrazal mnie jak i Marsa w miejscu publicznym (patrz internet).

Skarga zostala tym czesciowo przyjeta.

Odrazu informuje osoby, ktore sa nawet czesciowo zamieszane w temat mowie otwartymi kartami, cos odwalicie to nie ma Pardon, juz zbyt duzo czasu tracee przez was, ktore moglem bardziej poswiecic na naprawie maszyny.

Informacje co do konta twojego na forum, dostaje kare na posty tez w liczbie 14 dni bana. Wiec twoje multi usuwam.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Skrocenie kary] Orkwich i jego ekipa - przez orkwichv2 - 09-26-2018, 22:28
RE: [Skarga i jak to mówi administracja na takie rzeczy "wylewanie żalu"] - przez SandwichBM - 09-26-2018, 23:13

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika