!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#31
Główny nick na serwerze: EminuS

Wiek: 17 lat.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się głównie informatyką i psychologią rozwojową. W wolnym czasie raczej spotykam się ze znajomymi lub biegam.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze: Gram od około 2013r. Zwykle po 4-5 dziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jeśli będzie taka potrzeba to tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera: Bardzo dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem: Mam spore doświadczenie w byciu administratorem na innych serwerach, co prawda było to około rok temu ale znajomość komend nadal jest bardzo dobra, czy to serwerowych czy typowo dla administracji. Jestem cierpliwy i potrafię w spokoju wytłumaczyć wszystkim graczom poszczególne rzeczy, nie mam problemów z ortografią i z natury jestem raczej miłą osobą Big Grin

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Jakąś część zainwestuję w swój rozwój osobisty oraz moich przyszłych dzieci. Za resztę kupiłbym mieszkanie w bloku i założył firmę.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz: Wracam tą samą trasą którą przyszedłem lub szukam ścieżki która jest wydeptana.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez EminuS - 08-31-2018, 00:34

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika