!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#24
Podanie na range HELP

Twój główny nick na serwerze:  Zaad

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  Do zainteresowań należy boks który trenuje już od 2014 roku, gotowanie, kobiety. Wolny czas spędzam przed komputerem, wychodzę na trening, biegam. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:  Na serwerze gram już pare dobrych lat, nie umiem tego dobrze określić. Czy często gram? Większość swojego wolnego czasu spędzam przed komputerem, nawet do 12+ godzin.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:  Jestem w stanie być aktywny na ts podczas korzystania z komputera. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?:  Kontakt z administracją serwera jest na 5+.                                                      Serwer > Teamspeak3 > Steam ( MARS ) 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:   Jestem bardzo często online a co z tym idzie możliwość panowania nad kulturą na czacie. Potrafię rozwiązać problemy spokojną rozmową z kulturą bez trzymania jakiejkolwiek strony. Moja praca jako kelner przypomina trochę range HELP. Sprawdził bym się bardzo dobrze na owym stanowisku. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:  Dał bym część dla rodziców. Kupił bym sobie sprzęt do grania a resztę bym w coś zainwestował.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?:  Wchodząc wcześniej do lasu kierunek wyznaczam za pomocą położenia słońca. Wtedy nie ma opcji by się zgubić. No chyba że jest zachmurzenie to wtedy ide po prostu przed siebie aż znajdę przewody wysokiego napięcia lub drogę.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Zaad - 08-30-2018, 11:25

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika