!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#22
Twój główny nick na serwerze: xRotkiwAka1337
Wiek:16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Hmmm, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sporty, naprawdę wiele.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od ponad 2lat, dosyć często, ale przecież nie liczę ;p

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Raczej trudno o to, ale bym się postarał.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Głównie przez serwer, Marsa bodajże mam na steamie, do paru osób mam maile, nie raz coś zgłaszałem

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Denerwują mnie już ludzie którzy okazują 0kultury na chacie, zabijają na wyspach, chciałbym zrobić z tym porządek.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Jakieś 50tysięcy bym po prostu wydał,a reszta poszłaby na lokatę. Może jeszcze podróż do stanów, bo moje stany czasem to przesada Big Grin

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? Dzwonie do mamy


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez xRotkiwAka1337 - 08-30-2018, 10:01

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika