!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#12
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Gerther

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- Siatkówka, elektronika, kolejnictwo, ludzie. Najbardziej lubię uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
- Od kwietnia/maja 2013 roku

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
- Nie jestem w stanie być nieaktywny.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
- Bardzo dobry, nie było problemu żeby ktoś z administracji mi nie odpisał prywatnie na skype/fb czy to na serwerze.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
- Oprócz moich zainteresowan które wypisałem powyżej, oprócz roku szkolnego, który się zaczyna 3 września chciałbym mieć jakąś odskocznię od rzeczywistości w tym przypadku bycie Helperem na tym serwerze. Myślę że nie miałbym z tym problemu, ponieważ znam serwer bardzo dobrze od spraw technicznych jak i ogólnych. Jeśli ktoś byłby ciekawy, a wiem że byłby - to mogę poświęcić na serwer 2h dziennie, w weekendy nawet 4-5 lub więcej jak życie pozwoli. Jak nie dostanę tej rangi to trudno, mogę sobie znaleźć inne zajęcie - niekoniecznie lepsze ale również przyjemne Smile

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
- Wykupie ten serwer, założę działalność (takowa już w planach) i się milion będzie sam mnożył :>
(No i fajny PC, dom i dziewczyny (bo one to lubią)) Smile

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
- Zawracam, i idę tam - skąd przyszedłem.
Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Gerther - 08-29-2018, 18:08

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika