!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#9
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Mendoza

WiekBig Grinzisiaj 16.Smile

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Wolnym czasie lubie pomagać tacie.Uczęszczam także na teningi piłki nożnej.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?Gram około 2-3lat.Grałem na innych nickach takich jak KaroloGames.Pamiętam jeszcze stary spawn.Wink

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście , że tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ,że dobrze się rozmumiemy.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ,ponieważ lubie pomagać innym.I znam dużo komend.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Gdybym wygrał 1mln napewno jakoś częsć tej kwoty przeznaczył bym do schroniska dla zwierząt ,ponieważ bardzo lubie zwierzęta.Napewno podzielił bym się także z rodzino bo dzięki niej jestem na świecie.Zainwestował bym także w nowy komputer oraz klawiature czy myszkę.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Pierwsze co to patrze na mech ,ponieważ dzięki niemu można zobaczyć kierunki geograficzne.Gdyby jednak nie widział o tym sposobie spróbował bym usłyszeć jakieś dzwieki samochodu.Może koło tego lasu jest jakaś droga.Mógłbym także krzyczeć.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez mendoza - 08-29-2018, 18:00

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika