!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] carlitooox
#4
Tonący brzytwy się chwyta. Z tego co dobrze pamiętam to żadne magazyny nie były organizowane.Oskarżony grał na innym koncie w trakcie procederu?To jest nie logiczne, dlaczego nie napisał na czacie, że ktoś ukradł mu konto?Dlaczego nie napisał do mnie lub "Ona" w wiadomości prywatnej?Z tego co wiem to nie napisał do nikogo.Całe zajście nie trwało 10min tylko dłuższą chwilę czasu. Dlaczego ustosunkował się do tego na forum 5 godzin po moim zgłoszeniu? Przecież pisałem jawnie na czacie, że sprawę zgłaszam na forum.Po całym zajściu miała miejsce konwersacja, niestety nie mam na nią screenow, bo nie widziałem takiej potrzeby. Wyglądała ona mniej więcej tak "Ty to serio mnie zgłosiłeś na forum?" -"Tak Smile" -"A to spier****j".
W żadnym wypadku nie mam zamiaru wycofywać swojego zgłoszenia. Poniesione szkody psychiczne i wizerunkowe nigdy nie zostaną cofnięte. Oskarżony złamał 3 podpunkty regulaminu, całe tłumaczenie uważam za śmieszne i nie logiczne. Mam nadzieję że administracja odpowiednio ukaże kolegę, bo jeśli za złamanie 3 podpunktów regulaminu dostanie tylko mute, to pokaże innym, że też mogą robić takie rzeczy. Mam nadzieję, że dostanie stosowną i surową karę, bo jak sam moderator wyżej zasugerował, to ty kolego odpowiadasz za to co dzieje się na i z twojego konta.


Wiadomości w tym wątku
[Zaakceptowano] carlitooox - przez _On_ - 08-20-2018, 00:44
RE: [Skarga] - przez carlitooox - 08-20-2018, 05:32
RE: [Skarga] - przez SandwichBM - 08-20-2018, 09:20
RE: [Skarga] - przez _On_ - 08-20-2018, 09:51
RE: [Skarga] - przez SandwichBM - 08-20-2018, 09:56

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika