!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co w tym chodzi?
#3
W związku z opuszczeniem administracji przez Marsa, dział patentów przechodzi pod moją opiekę, a zgodę na wydawanie i odrzucanie patentów mają wszyscy moderatorzy.

W celu uniknięcia dowolnych pytań tworzę małe FAQ:

1. Dlaczego odrzucono mój patent? Przecież to jest super! ~ Patenty odrzucamy w sytuacji gdy nie są innowacyjne, a są zwykła, podstawową budowlą.
2. Dlaczego odrzuciliście mój mechanizm? Przecież to mój pomysł! ~ Mechanizm? Twój pomysł? Uważaj, bo ci zrobię egzamin z elektroniki i znajomości bramek logicznych, szybko się okaże że wygrzebałeś to z internetu. NIE PATENTUJEMY MECHANIZMÓW.
3. Odrzuciliście mój patent, czemu? Przecież napisałem, że cała wyspa. ~ Faaaajnieee... A jak mam zwiedzić całą wyspę, żeby wydać na nią patent? A co z rzeczami które co chwila dobudowujesz, a są to jakieś podstawowe pierdoły? Nie patentujemy WYSP tylko BUDOWLE. Widać różnicę?

P.S. 1 Posty, które wychodzą poza regulamin, czyli te dotyczące tylko CAŁYCH WYSP, tylko MECHANIZMÓW będą kasowane. Panenty w których jest kilka rzeczy, w tym np. cała wyspa będą akceptowane częściowo.

P.S. 2 Wyjątkiem panentu na wyspę są kompleksy budowli na wyspie, którego dobrym przykładem może być wyspa użytkownika EniNova, ze względu na innowacyjne zagospodarowanie przestrzeni na całych wyspach, wyłączając z niego elementy podstawowe. W przypadku wysp tego typu, mogą pojawić się wyjątki od zasady niepatentowania wysp.
W momencie przyznania patentu na taką wyspę, z patentu wyłączone automatycznie zostają wszystkie podstawowe, nieinnowacyjne budowle.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Wiadomości w tym wątku
O co w tym chodzi? - przez Marsu - 08-04-2018, 14:58
RE: O co w tym chodzi? - przez Marsu - 08-23-2018, 10:11
RE: O co w tym chodzi? - przez Visus19 - 03-31-2021, 12:09

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika