!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nie uzasadnione kicki oraz wtracenie do wiezienia
#5
Nie dowiesz się, bo nie ma takiego czegoś jak bezpośrednie wytyczne "od ilu kaktusów jest kaktusiarka". Ale na pewno nie od jednego, tylko od momentu w którym przynosi jakiekolwiek sensowne i warte afczenia korzyści dla ciebie. Na pewno nie jest to jeden kaktus. To zamiast afczyć na środku wyspy, to afcz przy przepalarce, żeby było ciebie widać, że stoisz przy czymś co faktycznie pracuje, skoro to jest twoim argumentem. A widziałem cię już afczącego bez celu, więc kara nałożona według mnie jak najbardziej poprawnie. Wróciłeś na serwer i znów po swojemu kombnujesz jak tu obejść regulamin i mieć lepiej niż inni. Zamykam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie uzasadnione kicki oraz wtracenie do wiezienia - przez Visus19 - 03-27-2021, 16:33

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika