!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#17
KARTA REKRUTACYJNA:


Twój główny nick na serwerze : Zackiee

Wiek: 22

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Moim zdaniem brakuje rąk do pomocy, jednak trzy osoby z tego dwie bardziej aktywne na serwerze to za mało, aktualnie serwer przechodzi modernizacje lepsze bądź gorsze i pomysły jak i pomoc w ich realizacji na pewno będzie pożądana. Mimo tego że rolą HELP'a nie jest pomaganie ludziom chętnie to robię od zawsze i staram się zaradzić w każdej sytuacji. Moim głównym zadaniem będzie wsparcie aktualnej ekipy serwerowej w pilnowaniu porządku na serwerze, mogę od siebie dodać że zrobię co w mojej mocy.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: W aktualnym stanie czyli Visus i Eviero mam bardzo dobry kontakt, z Sandwichem miałem kiedyś lekką dyskusję ale wydaje mi się że to była forma żartu i jest dobrze w naszych relacjach.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:  W ostatnim czasie siedzę na serwerze w godz. 8-16 i pory wieczorne. Powiedzmy że jestem elastyczny ze względu na prace. Zawszę mam wgląd na serwer ponieważ posiadam krowiarki dzięki czemu konsolki uruchomione 24/7.

Pozdrawiam, Zackiee!
Podobno niektórzy skończą grę jak się dostanę do administracji więc czemu by nie sprawdzić ich obietnic?


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021 - przez Zackiee - 03-01-2021, 00:00

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika