!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] unban x2
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: naJDusia
Za co zostało zbanowane?: Nick
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Brak wyświetlonej informacji
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Odnosząc się do argumentacji moderatora "Robisz idiotę z siebie, próbując zrobić idiotów z nas. Te litery napisane z dużej to tez przypadek, że akurat składają się na popularny w internecie, a jednocześnie wulgarny skrót? Do odrzucenia bez zastanowienia większego." skrót ten można interpretować na wiele sposobów, niestety nie jest to konto nonpremium, żebym mógł nick zmienić od tak. A jeśli Mojang zaakceptowało ten nick jako poprawny, to nie widzę żadnego problemu aby go używać. Jeśli wasze zdanie jest nadal inne, proszę o odwołanie się do regulaminu a nie zniewagi skierowanej w moją stronę. Powołam się też na youtubera Jana Dąbrowskiego, którego nick w minecrafcie wygląda następująco: "JDabrowsky". Czy w przypadku tego użytkownika też dostanie on bana ? Dla mnie sytuacja związana z tym banem jest po prostu śmieszna, a interpretacje zostawcie autorowi. Doskonale wiem jak został zrozumiany nick, ale informuje że jest to błędne rozumowanie, a do samego Norberta Gierczaka też nic nie mam. W razie potrzeby wyjaśnienia dodatkowych aspektów prosiłbym o niezamykanie tematu, lecz zamiast tego o kontakt głosowy. Pozdrawiam.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] unban x2 - przez bociopl - 06-07-2020, 13:22
RE: unban x2 - przez Visus19 - 06-07-2020, 20:59
RE: unban x2 - przez bociopl - 06-07-2020, 21:54
RE: unban x2 - przez SandwichBM - 06-07-2020, 23:00
RE: unban x2 - przez Visus19 - 06-08-2020, 08:07

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika