Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot do autologowania
#1
Post ten powstał w wyniku frustracji wynikającej z niewyspania spowodowanej przez budzik nastawiony po to by postawić od nowa manualnie afka na krowiarce po restarcie serwera o siódmej, postem Fade'a na którym chwali się używaniem autobota do logowania (https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=625) oraz jego chwaleniem się na czacie ogólnym, że ma afk 24/7.
Odkąd słyszałem o zbanowaniu Sztupsona za jakiś program wspomagający (chyba właśnie bota do autologowania, bo wtedy chodziłem do niego zarabiać na skórze) porzuciłem całkowicie myśli o znalezieniu sposobu na automatyczne utrzymywanie afka wbrew restartom serwera zrobionym przez Gande.

W regulaminie serwa jest wyraźny zapis:
“Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym.”

A więc mam 3 pytania:
1. Za co został zbanowany Sztupson?
2. Czy Fade nie powinien zostać zbanowany za bota do autologowania? Na bocie zarobił już pewnie setki milionów $ (jak nie więcej) bez wysiłku i poświęcenia, może nawet reklamy puszczał botem.
3. Czy dozwolone jest używanie bota do autologowania podczas gdy przy wykorzystaniu go jako afk przy zarabiarce wypełnia on w całości ww. punkt regulaminu - wspomaga swoją grę i utrudnia grę innym właścicielom zarabiarek?


Wiadomości w tym wątku
Bot do autologowania - przez spiderchrum - 04-19-2020, 09:21
RE: Bot do autologowania - przez Fade - 04-19-2020, 09:43
RE: Bot do autologowania - przez Visus19 - 04-19-2020, 10:15
RE: Bot do autologowania - przez spiderchrum - 04-19-2020, 17:02

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika