!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]Nowa przydatna komenda
#1
Witam. Chciałbym zaproponować nowa komendę do zarabiania /sell eq (nazwa itemku). Działało by to tak, że gracz który zarabia nie musiałby by latać co kilka sekund do skupu, tylko by wpisywał ta komendę. Załóżmy, że ktoś zarabia na kaktusach, odwiedza gracza który ma kaktusiarke kupuje u niego kaktusy i nie musi latać do skupu, tylko wiszę sobie komendę /sell eq cactus i zarabia sobie dalej. Zachęciło by to może nowych graczy do zarabiania a nie zebrania na chat lub priv. Bo nie oszukujmy się ale nie każdemu chce się biegać w te i spowrotem, a w dodatku jak ktoś chce sporo kasy sobie zarobić. A dzięki nowej komendzie nie trzeba nigdzie biegać, tylko odwiedzić sobie gracza co ma zarabiarki, stać sobie i sprzedawać. Zaoszczędziło by czasu jak i nerwów, gdyż niektórzy zasłaniają tabliczki i powstają niepotrzebne kłótnie. Myślę, że komenda jest dobra i przydatna, zaoszczędzi to czasu, biegania i niepotrzebnych kłótni. Mam nadzieję, że administracją rozważy tą propozycję, gdyż moim zdaniem jest to dobra opcja. Czekam na odpowiedzi i poparcie ze strony administracji jak i graczy. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. 
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono]Nowa przydatna komenda - przez xsternikk - 03-24-2020, 15:26
RE: Nowa przydatna komenda - przez Visus19 - 03-24-2020, 16:00
RE: Nowa przydatna komenda - przez xsternikk - 03-24-2020, 16:07
RE: Nowa przydatna komenda - przez PowaznyAdam - 03-24-2020, 16:21
RE: Nowa przydatna komenda - przez Thafu - 03-24-2020, 16:29
RE: Nowa przydatna komenda - przez Sariel - 03-24-2020, 16:37
RE: Nowa przydatna komenda - przez Rozalem - 04-02-2020, 18:10
RE: Nowa przydatna komenda - przez Dreams - 04-05-2020, 17:34

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika