!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#3
Nie broń sam siebie, nie sprzeciwiam się administracji tylko 1 lepszemu modowi któremu odwala od w jego poczuciu władzy Smile NIe nadajesz się do spokojnego /rządzenia/, do tego bronisz sam siebie próbując odsunąć od siebie odpowiedzialność.

Nikogo nie prowokowałem, sam próbowałeś przypodobać się jednemu ze starszych stażem graczy. Podanie powodu bana w wiadomości z kickiem?  A wyrzuciłeś też osobę która nazwała mnie idiotą, czy wolałeś próbować się mu przypodobać? Kto dał ci uprawnienia do robienia czegoś takiego? Wystarczyło napisać na priv, ale lepiej się ukrywać i liczyć że pisze z dzieckiem które o sprawie zapomni? Helpop jest właśnie po to, by składać zapytania do administracji którą ty po prostu ośmieszasz. Później zarzuty, w których gram max 2 dni? Po co one są? Żeby pokazać że nie mam prawa głosu? Żeby pokazać każdemu że to ty masz rację bo grasz tu w twoim mniemaniu dłużej? Przejrzyj dokładnie logi, grałem tu o wiele wcześniej ( miałem wtedy inny nick premki który często sobie zmieniam). O ile się nie mylę nawet rok bądź 2 temu.  Zabłysnąć? Nie, po prostu nie trawię nieodpowiednich osób na nieodpowiednim stanowisku. Ty nadajesz się co najwyżej do obwiniania nieznanych tobie osób.
Nie jesteś administratorem tylko moderatorem, twoja urojona władza uderza ci do głowy niestety. Wszystkie dowody a także twoja wypowiedź pokazują, że mam rację.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] [skarga] - przez rapereq - 03-18-2020, 21:02
RE: [skarga] - przez Sariel - 03-18-2020, 22:09
RE: [skarga] - przez rapereq - 03-18-2020, 22:24
RE: [skarga] - przez PowaznyAdam - 03-19-2020, 10:28
RE: [skarga] - przez rapereq - 03-19-2020, 13:10
RE: [skarga] - przez Sariel - 03-19-2020, 13:29
RE: [skarga] - przez rapereq - 03-19-2020, 13:45
RE: [skarga] - przez SandwichBM - 03-19-2020, 15:21

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika