!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban Sariel
#8
Czerniutki wypunktuje tobie swoje słowa:

1. Gdy po raz pierwszy uznałeś za swój obowiązek zwyzywanie administracji zostałeś ukarany permem. Podobno jesteś stary, a gdzie zdolność nauki na błędach?
2. Przy drugim takim błędzie sam wstawiłem się w pewnym sensie wnosząc o permmute dla Ciebie zamiast kolejnego bana z racji, że uznałem "nie będzie mógł pisać to się uspokoi". Chwila spokoju i nici z tego
3. Gnojem to dla Ciebie nie zależnie od wieku może być co najwyżej zawartość obory na wsi, a nie osoba, nie ważne ile masz lat. Chyba że niedostatecznie zostały tobie przekazane informacje na temat kultury osobistej. W tym temacie to już odsyłam do osób odpowiedzialnych za wychowanie.
4. Jak stary byś nie był, jak przemądrzały byś nie był, ile byś na serwer nie wpłacał- nie jesteś lepszy od innych
5. Wyzywanie tylko Sariela? Nie raz i nie dwa usłyszałem od Ciebie ciepłe słowa. Nie mam jakiegoś parcia na ukaranie osoby naduzywajacej alkoholu danego wieczoru i piszącego głupoty. Co najwyżej dostawales wyciszenie usypiające tak to nazwę. Mutowałem do końca nocy żebyś wyszedł z serwera. Ze mną działało.
6. Osobiste pytanie do Ciebie. Widziałem że nie jest wkretem twój wiek. Jakim cudem więc możesz być tak nierozsądny w swoim rozumowaniu, a także mieć tak chamskie podejście wobec ludzi jako człowiek dojrzały i wiekowy? Nigdy tego nie pojmę i w tej kwestii moglibyśmy jako "gnoje" Cię wiele nauczyć jak żyć w społeczeństwie.

Skoro się żegnasz to żegnam, powodzenia w życiu, nie nadużywania alkoholu by nie gadać głupot i rozsądku w postępowaniu. Pozdro
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 09:00
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-18-2020, 12:01
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 13:38
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:15
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 15:50
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:53
RE: Ban Sariel - przez maks0033 - 01-18-2020, 16:58
RE: Ban Sariel - przez Visus19 - 01-18-2020, 20:41
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-19-2020, 00:21

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika