!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban Sariel
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Czerniutki
Za co zostało zbanowane?: Za-dorosły dialog
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie:

Witam,

W sumie proszenie o un-bana chyba i tak nic nie da, więc chciałbym serdecznie podziękować za spędzony czas z Wami. Zakładam że Sariel stosuje tylko jeden taryfikator i umie dawać bany na 10lat co w sumie w jakiś sposób pozbawia serwer zarobku. Wiem wiem zaraz rzucicie się z pazurami wszyscy na mnie, że brak kultury, że nie pierwszy raz, itd....
Obecny ban to nie obrażanie administracji (Sariela) tylko zwykła dyskusja. Męczyli mnie z donejtami i tak strzeliłem głupio bo sie wkurzyłem: napisz do Sariela to Ci da....i jak zwykle wynikła dyskusja - zastrzegam, że nie obraziłe, wg mnie w niej Sariela, aby dostać ban na 10lat (jeden taryfikator) ciężko dać już np na miesiąc, rok? Sariel eliminuje wszystkich którzy zaczynają mu w rankingu zagrażać i z miłą chęcią wyszukał i zbanował mi wszystkie konta nawet nieaktywne. Zapomniałeś sklep mi zablokować na www z tego pośpiechu. Brawo dopiąłeś swego!

Zapraszam do zapoznania się z logami i wstawienia tutaj zdań, które obraziły Sariela. Proszę tylko nie wyrywać z kontekstu kilku zdań nie będących całością wczorajszej wieczornej rozmowy która obraziła pana moderatora. Czekam na logi które to obraziły?

Jak już pisałem - wiem, że nie będzie unbana lub zmiany go na jakiś ludzki czas, więc jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspólną zabawę. Szkoda czasu, choć serwer fajny.
Trzymajcie sie.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 09:00
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-18-2020, 12:01
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 13:38
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:15
RE: Ban Sariel - przez Sariel - 01-18-2020, 15:50
RE: Ban Sariel - przez Czerniutki_ - 01-18-2020, 15:53
RE: Ban Sariel - przez maks0033 - 01-18-2020, 16:58
RE: Ban Sariel - przez Visus19 - 01-18-2020, 20:41
RE: Ban Sariel - przez SandwichBM - 01-19-2020, 00:21

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika