!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] <3 :* UNBAN Irishka98, Sarishka :* <3
#10
Jaki perm? Czy ty sie słyszysz? Nie była karana nigdy i odrazu perm? Skoro twierdzisz, że robiła to wcześniej to czemu nie miała kar za to hmm?
"Jestem na tak" - słowa Mars które po prostu potwierdziły moje argumenty wyżej. Przeczytaj sobie tam masz wszystko wytłumaczone. Za to ty możesz podać jakiś argument co ona napisała ze zasługuje na miesiac bana, albo lepiej na perma. Ja poczekam i posłucham.

Odchodząc od tej pajacerki co robisz : "Gracz może ubiegać się o unban-a/unmut-a podejmuje 2 MOD-ów lub wlaściciel serwera."
Tu masz punkt regulaminu który mówi ze potrzeba decyzji dwóch Modow. To nie jest zdjęcie zakazu. Tu nie ma głosowania 2:2 czy coś. Dwóch modow sie zgodzilo koniec kropka jest Ub.

P.S. przypomnieć Ci czemu regulamin zmienił sie na decyzje dwoch modow? Bo wcześniej odwalales samowolke i odbanowywales każdego kogo chciałes, dlatego zostało dodane ze dwoch modow musi sie zgodzić.


Wiadomości w tym wątku
RE: <3 :* UNBAN Irishka98, Sarishka :* <3 - przez Sariel - 06-14-2019, 12:31

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika