!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Prośba o unbana - (Diablo)
#11
Boli cię? Jakie zdjęcie. O lol chyba sobie jaja robicie on miał 5 szans już i za każdym razem je stracił, ma 3 blokady od Gandafluxa, a sam powiedział jak było z Greenem kto dostaję blokadę nie ma ub naprawdę wy się rządzicie i uważacie za ważniejszych niż gandaflux? Napisał taką historię jak wszyscy, że przeprasza a wy chcecie już dawać ub i kwestionować słowa właściciela serwera. Jeśli chcę ub to niech sam się dogada z Gandafluxem bo w tej sprawie nie macie nic do gadania.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#12
Nie znam dokładnie sytuacji z Diablo, ale dużo słyszałem na jego temat.

Z tego co wiem jest 4 Modów, więc jakim cudem wystarczy tylko jedna osoba do zdjęcia zakazu? Zakazu nie dostaje się bez powodu. Nie dostaje się go ze jakiś scam czy coś. Po perm banie jest blokada, a jak blokada nie daje nic to wtedy daje się zakaz i to już jest ostateczność, a tu widzę tak po prostu chcecie to zdjąć bez żadnej konsultacji z całą Moderacją i bez pytania się Gandy.

A Ganda już ci coś raz powiedział " nie ma drugich szans dla Blokad" Ale jak widać ktoś tu ma to w głębokim poważaniu.

To, że ktoś nie ma zamiaru utrzymywać kontaku z innymi Moderatorami nie jest równoznaczne z tym, że może sobie robić co mu się żywnie podoba.
#13
2 Bylo ja i Eni. Wiec wedlug regulaminu zostalo spelnione.
[Obrazek: why.png]
#14
Gracz może ubiegać się o unban-a/unmut-a podejmuje 2 MOD-ów lub wlaściciel serwera.

Proszę bardzo tu masz punkt regulaminu. Jak widać "unban-a/unmut-a".

Zakaz gry to zupełnie inna sprawa.
#15
Dostalem wlasnie informacje od Gandafluxa, ma zdjety zakaz i ma nowe konto. Kupil sobie zawartosc i tez tym moze grac. Unban zostal juz nadany
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika