!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: to co?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
dobra
100.00%
2 100.00%
po co?
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idea mam
#1
Smile 
ej wejdzmy tak na pozegnanie czy cos takie jakby party na serwerze w ten weekend, dogadajmy sie kiedy imo fajnie by było coś sobie powiedzieć

Lolek
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#2
Jakie pożegnanie? kogo ty chcesz pożegnać?
Serwer? spóźniłeś się o jakiś minimum rok.
A tego typu akcje nie wypalą chociażby ze względu na to że nikt tutaj nie wchodzi codziennie przeglądać sytuacji na forum ponieważ na serwerze nikt nie gra co idzie za tym brak aktywności na forum.

Serwer nie żyje i raczej nie będzie żyć ponieważ Gandaflux nie podejmuje się rozmów dot. serwera.
Czas się pogodzić z tym że serwer jest po prostu stojącym reliktem? który nie pójdzie już w żadną stronę - a na pewno nie reaktywacji. (odnoszę się tutaj do wszystkich postów dot. serwera min. "Co dalej z serwerem" itp.

Jak już chcesz aby coś takiego wykonać to najprędzej napisać na serwerowy Discord - więcej ludzi z tego korzysta ^^
Odpowiedz
#3
Musze sie tutaj z Zackiee zgodzic.
Serwer juz dlugo nie jest aktywny, jakies plany niby Gandaflux ma ale tez dlugo od niego nic nie slysze na ten temat.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
welp. ok
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika