!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ub
#1
Witam po długiej nauczce bana na ip prosił bym o zdjęcie blokady aby zaczął rozgrywkę od nowa ponieważ brakuje mi gry na tym serwerze proszę o rozważenie mojej propozycji 
Pozdrawiam cała administrację Big Grin
#2
Przeglądając historię twoich poprzednich próśb o UB zauważam tam scamy, cheaty czy też nagminne prowokacje. Dziwi mnie kolejny twój post z prośbą ponieważ znasz ten serwer, znasz przede wszystkim swoją sytuacje i doskonale wiesz że tego ub nie uzyskasz. Dostałeś multum ostrzeżeń od administracji a do Ciebie nie docierało dosłownie nic, bo po miesiącu dostałeś kolejnego bana.
Niestety ale jak dla mnie do odrzucenia, proszę o wypowiedzenie się kogoś z Moderacji.

Pozdrawiam!
#3
(06-10-2021, 23:03)Zackiee napisał(a): Przeglądając historię twoich poprzednich próśb o UB zauważam tam scamy, cheaty czy też nagminne prowokacje. Dziwi mnie kolejny twój post z prośbą ponieważ znasz ten serwer, znasz przede wszystkim swoją sytuacje i doskonale wiesz że tego ub nie uzyskasz. Dostałeś multum ostrzeżeń od administracji a do Ciebie nie docierało dosłownie nic, bo po miesiącu dostałeś kolejnego bana.
Niestety ale jak dla mnie do odrzucenia, proszę o wypowiedzenie się kogoś z Moderacji.

Pozdrawiam!

jak najbardziej rozumiem aczkolwiek te przewinienia były dawno i zmieniłem w 100% podejście to gry oraz zachowanie na serwerach do rozgrywki
#4
"jak najbardziej rozumiem aczkolwiek te przewinienia były dawno i zmieniłem w 100% podejście to gry oraz zachowanie na serwerach do rozgrywki "


Mogles szybciej sie obudzic ze cos zle robisz, byles upominany. To ze serwer jest teraz jak jest nie ma taryfy ulgowej. Odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika