!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAJSZYBSZY mechanizm zegarowy
#1
Thumbs Up 
Najszybszy mechanizm zegarowy. 
Jeśli ktos nie wie, co to już mówie: Jest to "urządzenie",które wysyła co pewien czas sygnał redstone.
Pokaże jak zrobić taki, który daje sygnały z najmniejszym odstępem czasu.

Potrzebne:
5 Proszku redstone
2 Przekaźniki
1 Czerwona Pochodni

Najpierw ułóżmy przekaźniki i redstone jak na obrazku. Nie zmieniaj tick'ów na przekaźnikach!
   


Później wystarczy tylko położyć pochodnie obok redstone i zniszczyć ją najszybciej jak potrafimy. (polecam kliknąć oba przyciski myszy w prawie tym samym czasie)
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#2
Wszystko super ale na tym serwerze szybkość zegara to negatywna sprawa A nie pozytywna. Zbyt szybki zegar na tym serwerze bardzo szybko stanie i ponownie nie zadziała, więc nie jest "bezobslugowy". Ten serwer wymaga znalezienia idealnej synergii pomiędzy szybkością, a zdolnością obsługi zegara przez serwer Smile
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#3
(07-27-2020, 16:22)Visus19 napisał(a): Wszystko super ale na tym serwerze szybkość zegara to negatywna sprawa A nie pozytywna. Zbyt szybki zegar na tym serwerze bardzo szybko stanie i ponownie nie zadziała, więc nie jest "bezobslugowy". Ten serwer wymaga znalezienia idealnej synergii pomiędzy szybkością, a zdolnością obsługi zegara przez serwer  Smile

OK. W takim razie polecam wersje, na którą się przerzucam, bo rzeczywiście nie wyrabia. Oba repeatery dac na najwolniejszy bieg.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#4
Za taki zegar to wali wynik w skali nawet 7000 co jest za duzo i takie mechanizmy komenda rozwalam :p
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika