!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Skarga na Frosty
#1
Exclamation 
Nick ktory uzywasz na serwerze: Azure
Nick osoby ktora oskarzasz: Frosty
Data wykroczenia: 2020.05.20
Powod skargi: Scam na kilof oraz innych gracz z serwera
Dowód: https://zapodaj.net/213da40fbbc82.png.html ,
https://zapodaj.net/20a51ff011968.png.html ,
https://zapodaj.net/93dc233a8ac9d.png.html ,
https://zapodaj.net/0a663c89e805b.png.html

Gra widzę powoli tutaj traci sens jeśli istnieją taki osoby na sewerze chciałem kupic od niego kilof 4/4/4, zaoferował 1.3kk więc się zgodziłem po czym dał mi kilof na którym było jedno z użycie pisząc potem że nie pisałem jaki ma być kilof nie ma to sensu bo równie dobrze mogę powiedzieć że to on powinien mi powiedzieć że ma tylko jedno użycie kilofa.
Nie jest to pierwszy przypadek mnóstwo graczy z serwera oscamował co będzie widoczne na powyższych screenach jak się z nimi kłóci, prosił bym o oddanie mi 1.3kk.
#2
(05-20-2020, 22:31)Azure napisał(a): Oddajcie mu te pieniądze bo ten koleś kolejny raz scamuje odechciewa się grać!!
#3
Nie mówiłeś/aś że kilof ma być cały rzuciłem ci 4/4/4 tak jak chciałeś/aś więc w czym masz problem po rzuceniu dopiero się ''prujesz'' było pisać to wcześniej za nim zrobiliśmy trade, pozdrawiam.I nie oczerniaj mnie na serwerze skoro nie masz dowodów na moje ''oszustwa'' których nigdy nie było HAHA.Ja nie mam obowiązku informowania pierwszy o stanie kilofa, było mnie pytać a nie po fakcie masz problemy.

PS. Na tych ss'ach gracz JetGum i ty mnie oczerniacie bez dowodów.
#4
Po pierwsze nie oczerniałem na serwerze bo mam mute .
Po drugie zrobiłeś tak wielu osobom na serwerze.
Po trzecie twoje tłumaczenie że powinienem powiedzieć jaki stan ma mieć kilof jest bez sensu bo równie dobrze mogę napisać że ty sprzedawałeś kilof i musiałeś mnie poinformować o jego stanie.
Po czwarte próbujesz kosztem innych wzbogacić się na serwerze który i tak nie wprowadza żadnych zmian w twoim życiu to co robisz tylko pokazuje że jesteś zwykłym kłamcom i twoje jedyne zajęcie to krętactwo ja wszedłem pograć sobie z kolegami 4fun na serwerze na którym gram od małego dzieciaka a ty robisz takie świństwo żeby dowartościować się w grze komputerowej.
Po piąte na innych serwerach by coś takie nie przeszło gdy ja stworzyłem kiedyś zarabiarke i pomyliły mi się zera ktoś to kupił i zamiast chyba 300$ zapłacił 3000$ nie byłem taką świnią jak ty i mu to oddałem oraz dostałem upomnienie od admina że podchodzi to pod oszustwo. I dużo innych osób z serwera robi tak że na zarabiarce pisze normalną cene i z pośród 100 tabliczek nagle cena podnosi się o 1 albo 2 zera po czym taki gracz kupując coś takiego traci dużo majątek i jest to zabronione. A ty zrobiłeś coś na bardzo podobnej zasadzie tylko w innym kontekście.
UWAŻAJCIE NA NIEGO ON NIGDY Z TYM NIE SKOŃCZY TAKIE OSOBY SIĘ NIE ZMIENIAJĄ JAK NAJMNIEJ TAKICH OSÓB NA TAKIM SERWERZE KTÓRE PSUJĄ GRĘ.
Poza tym ty nawet nie widzisz że źle zrobiłeś cały serwer ci to wczoraj wypominał ale ty dalej robisz swoje i oszukujesz ludzi, dziwne jest to że ty nadal nie masz bana bo na pewno jest kilka osób które odeszły przez ciebie z serwera Smile
#5
Szeryfek, przestań się mądrzyć i kreować na najbardziej poszkodowanego kiedykolwiek ktoś do ciebie nie ma problemu. Oczerniają cię, bo mówią, że któremuś coś ukradłeś? Jestem gotów uwierzyć, że tak było, zdolny jesteś. Skoro myślałeś, że na Wurst nie ma zakazu to i to jesteś gotowy zrobić.

Bez dowodów co najwyżej nie nałożę na ciebie kary za te scamy, ale nie dziwię się też graczom i ich nienawiści wobec twojej osoby. Nagminne prowokacje wobec nich z twojej strony są już nużące i spodziewam się wkrótce spotkania twoich prowokacji ze ścianą milczenia. Bo ten jednodniowy mute który otrzymałeś wczoraj jest według mnie za krótki dla ciebie Wink

Co do skargi - Azure, tłumaczyłem to już kiedyś, może jeszcze nie grałeś. Niestety, ale to twoim zadaniem jako kupującego jest zadanie pytania o stan kilofa i nauczcie się tego wreszcie. Administracja, tak jak jest napisane w regulaminie nie bierze odpowiedzialności za handel pomiędzy graczami. To nie oznacza, że pozwolimy ludziom na scamowanie podczas handlu, ale to oznacza, że po waszej stronie leży wyciągnięcie od sprzedawcy wszelkich informacji na temat przedmiotu kupowanego. Moim zaleceniem byłby zwrot pieniędzy za zakup skoro nie tego oczekiwałeś, ale nie zamierzam za to ukarać, chyba że ktoś z administracji ma inne zdanie. A muty za prowokacje o które rozpacza powyżej frosty otrzymaliście wczoraj wszyscy, więc jesteśmy kwita "prawnie".

Na przyszłość - do handlu kontami jest oddzielny dział, zobacz ile tam jest pytań domyślnie przez nas nakazanych aby odpowiadać, tyle samo powinniście zadawać co do przykładowo kilofów. O ich stan, typ, enchanty, cenę itd. WY MACIE TAKI OBOWIĄZEK nie my.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika