!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o odbanowanie konta <DoneCiceBlet>
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: DoneCiceBlet
Za co zostało zbanowane?: "scam i przekrenty z kodami" 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova
Byleś już przedtem karany?: nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Proszę o odbanowanie mojego konta ponieważ zostałem niesłusznie zbanowany, jestem tego w 100% pewny ponieważ nigdy nie okradłem nikogo na kody, gdy prosiłem o dowody EniNova pisała, że mi ich nie da ale dobrze widzi co robiłem, GDY JA NIC NIE ROBIŁEM no szanujmy się. Ale jeśli to ma jakieś znaczenie to od mojej ponad 7 letniej gry na serwerze był to mój pierwszy ban w tym stylu w dotatku za rzecz której nie zrobiłem i pani EniNova doskonale o tym wiedziała.
#2
Konto zbanowane 2 lata temu, ban niemożliwy dla nas do weryfikacji. A EniNova ze swoją aktywnością na 99% nie udzieli ci odpowiedzi. Bez dowodu z Twojej strony w kierunku unbana, nikt z nas nie jest w stanie zweryfikować prośby. Według mnie do odrzucenia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Przedawnienie, odrzucam z automatu
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika