!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niech Gandaflux was osądzi
#1
Nie wierze, po prostu nie wierze, myślałem, że reprezentujecie tu wyższy poziom merytoryczny, mój błąd, powinienem wcześniej wejść na forum i zobaczyć jak jest naprawdę... to woła o pomste do nieba... Marsu kasuje wątek z kłótnią o standardy patentowania, SandwichBM zamiata wszystko pod dywan jak by nic nie zaszło zamykając wątek w którym dałem szansę Marsowi na to bym zapomniał o wszystkich naruszeniach, których się dopuścił. Przypominam - ban na spiderchrum na forum jest nadal nie zniesiony - oficjalny powód bana: nie określono, czas bana: forever.

SandwichBM: “Dzial patenty byl kierowany w kierunku budowli autorskich ktorzy gracze godzinami lub dniami siedzieli.”
Sklep ze skórą jest w 100% mojego autorstwa, cała krowiarka jest w 100% mojego autorstwa. Czasu nie liczyłem, bo robiłem to na swój rachunek i dla siebie, ale sam sklep byłby liczony w godzinach. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, wie, że budowle nad którymi spędza się krócej wymagają większej ochrony patentowej niż te robione dłużej, dlatego, że te robione krócej się po prostu szybciej kopiuje i jest dużo większa szansa, że komuś się zechce to zrobić. SandwichBM toż to k żadna filozofia!!! Myśl człowieku, myśl!

SandwichBM: “To mialo byc ochrona przed dzieciakami ktore bezkarnie sobie kopiowaly i rozwalaly tak zabawe autorowi budowli.”
No to czemu mi chcecie rozwalić tą zabawę i pozwolić dzieciakom na bezkarne kopiowanie mojego sklepu ze skórą? Bo macie takie widzi misie? Sklepy z reguły są łatwe do kopiowania, bo są małe, dlatego chcę patentu.

SandwichBM: "To co ty zbudowales, to jest za przeproszeniem NIC.
Kazdy moze to zbudowac, lub wziasc z internetu."
Twój poziom argumentacji to jest NIC SandwichBM a nie moja zarabiarka. Dalej popełniasz ten sam błąd logiczny... Budowla łatwiejsza do zbudowania jest łatwiejsza do skopiowania = bardziej potrzebuje patentu niż ta trudniejsza do skopiowania. SandwichBM jak tego nie rozumiesz to jesteś de po prostu.

SandwichBM: “Patenty zostana przerobione, zeby definicja sie zgadzala.”
Najpierw to Wy musicie zrozumieć istotę patentowania a dopiero później zmieniać definicje, nie na odwrót m.

Odbanujcie mi wreszcie spiderchrum'a, bo to jest żałosne, że ma bana za nic. Bo wielkie ego Marsa zostało naruszone. Serio trzeba zawracać głowę samemu królowi, żeby naprawił tak dziecinny problem jak patent na sklep? Litości ludzie... ta sprawa powinna trwać góra 5 minut i patent podbity...

spiderchrum czeka na unbana.
#2
'Zgodze sie, spiderchrum zostal zbanowany nawet nie wiem za co. Ale go nie nadawalem.

I odrzucam raz jeszcze.

P.s: Konto spiderchrum ma unbana
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika