!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] MOD nie z tej Ziemi
#1
Z tej strony zbanowany wczoraj przez zacnego MODa Mars'a spiderchrum! chrum chrum
Pierwsza myśl gdy zobaczyłem skasowaną skargę i ban na forumowe konto spiderchrum - "Ktoś tu musi wylecieć z administracji".
Jednak myśl ta złagodniała gdy zobaczyłem, że konta w grze nadal stoją bez bana, produkcja skóry nie zatrzymana na wiele dni.
Nie pojechałeś po bandzie, nie zacząłeś wojny na wyniszczenie, zostawiłeś pole do złagodzenia konfliktu. Jedynie afka mi ktoś kicknął, ale załóżmy, że to nie byłeś Ty.

Nie ukrywam, że nie pasujesz mi do rangi MODa, ale nie będę ubiegał się o wywalenie Cię z administracji pod warunkiem, że ustąpisz mi w sprawie patentu no i rzecz jasna - odbanujesz konto spiderchrum na forum.
Myślę, że skasowanie przez Ciebie skargi z kłótnią na temat standardów patentowania całkowicie zwalnia mnie z dalszego argumentowania słuszności przyznania mi patentu.
Patent oczywiście miałby być podbity osobiście przez Ciebie.

Twój ruch Mars.
#2
Dzial patenty byl kierowany w kierunku budowli autorskich ktorzy gracze godzinami lub dniami siedzieli. To mialo byc ochrona przed dzieciakami ktore bezkarnie sobie kopiowaly i rozwalaly tak zabawe autorowi budowli.

To co ty zbudowales, to jest za przeproszeniem NIC.
Kazdy moze to zbudowac, lub wziasc z internetu.

Odrzucam.


Patenty zostana przerobione, zeby definicja sie zgadzala. I zeby takich sytuacji nie bylo jak teraz.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika