!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucono [skarga]
#1
    Nick ktory uzywasz na serwerze:Terra
Nick osoby ktora oskarzasz: XxXlunaXxX oraz arawis_afk
Data wykroczenia: 2020-04-19
Powod skargi:wyzwiska od psów prowokacja do odwzajemienia zdania na ich temat.
Dowód:l
#2
"szczeka to pies", automatyczna odpowiedzią zazwyczaj jest "czyli ty" a ty jeszcze dodajesz oliwy i piszesz "lecisz"
#3
(04-19-2020, 04:22)Gorgus napisał(a): "szczeka to pies", automatyczna odpowiedzią zazwyczaj jest "czyli ty" a ty jeszcze dodajesz oliwy i piszesz "lecisz"

Gorgusie mam bardzo ale to bardzo ważne pytanie czemu wszędzie pchasz się z beretem tam gdzie nie trzeba powiesz mi prosił cię ktoś o to nie wiec proszę idź spać czy coś i skończ już prowokować na tym chacie nonstop pisząc do mnie i nasyłając na mnie swierszczyl oraz XxXlunaXxX bo to jest żałosne jak i twoje zachowanie
#4
Tobie sie juz naprawde w glowce poprzewracalo. Po pierwsze, jedyna osoba ktora prowokuje jestes ty, a po drugie to nikt nikogo nie nasyla i skoncz sobie wymyslac jakies historyjki
#5
Nie nasyłam ani Swierszczyl ani XxXlunaXxX. Moje zachowanie jest żałosne? Spójrz na siebie oraz pokaż mi gdzie cię "prowokuje na tym chacie nonstop" :]]
#6
(04-19-2020, 04:30)ProPlayGames napisał(a):
(04-19-2020, 04:22)Gorgus napisał(a): "szczeka to pies", automatyczna odpowiedzią zazwyczaj jest "czyli ty" a ty jeszcze dodajesz oliwy i piszesz "lecisz"

Gorgusie mam bardzo ale to bardzo ważne pytanie czemu wszędzie pchasz się z beretem tam gdzie nie trzeba powiesz mi prosił cię ktoś o to nie wiec proszę idź spać czy coś i skończ już prowokować na tym chacie nonstop pisząc do mnie i nasyłając na mnie swierszczyl oraz XxXlunaXxX bo to jest żałosne jak i twoje zachowanie

Nikt mnie na nikogo nie nasyła..  żałosne to było nazywanie kogoś 'zawodowym scamerem' bezpodstawnie XD
#7
dobra, robisz skarge, że to ty jestes wyzywany po czym sam wyzywasz? https://imgur.com/a/9Hj2z3a
#8
Terra wina jest po twojej stronie ''IVANOVIC'' to ty wtykasz wszędzie swój nos i prowokujesz do tego.
Tak jak chciałem ode mnie 10KK wyciągnąć na farme beaconów dla mnie, ŻAŁOSNE.
#9
Powiem tak. Konto Ivanovic i Terra mają bardzo złą sławę, udzielasz się w wielu sprawach niepotrzebnie wyrażając swoje wulgarne i chamskie zdanie wobec innych graczy. Na załączonych przez Ciebie ss według mnie są "cięte" bo zrobiłeś ss końcówki rozmowy, na których widać faktyczną winę luny i arawisa. Przy czym - ja nie ukaram za to ani jednego ani drugiego, z racji że ssy są według mnie celowo "cięte" i gdzieś powyżej jest jasno i wyraźnie zapisana twoja wina sprowokowania ich do tego. Więc ja ze swojej strony odrzucam skargę z racji braku pełnych dowodów z całej rozmowy, ponieważ wnioskując po twoim stałym zachowaniu jesteś winowajcą, bądź współwinny.

Pozwolę sobie to skomentować - "Przyganiał kocioł garnkowi". Dla pewności wypowiedzi, poproszę resztę administracji o komentarz kogokolwiek z nich, żeby nie było że "banują za nic, a w innych sprawach faworka i nie robią nic" jak to zwykłeś drogi graczu mówić i oskarżać moją osobę jak i resztę administracji.

Pozdrawiam Wink
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#10
Ja odrzucam, to jest smieszne....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika