!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban za nabijanie godzin
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: KonfiKonfident
Za co zostało zbanowane?: Nabijanie godzin
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie wiem, nie pamiętam, wydaję mi się, że nie.
Czemu prosisz o odbanowanie: Proszę o odbanowanie gdyż nie afczylem i dostałem bana bez powodu.  Dodam też, że rano dostałem 2 kicki za niby afczenie. Wbiłem na serwer i pisałem, że nie afcze. To, że ktoś stoi i nie rusza się nie znaczy zawsze, że jest afk.
#2
Moze Sariel nie zauwazyl ze uzywasz cos takiego jak console czyli chat tylko.

Zawolam Sariela
[Obrazek: why.png]
#3
W tym czasie grałem na komputerze. Po prostu stałem tylko. Nie używałem console
#4
Byłem świadkiem tej całej sytuacji, zostałeś zauważony przez administracje i czekali 15 minut na twój ruch, po upływie tego czasu zostałeś zbanowany po czym dopiero po 15 minutach zareagowałeś na całego bana a więc łatwo można się domyślić że konto stało AFK (stałeś na spawnie) i administracja po ówczesnym upominaniu Ciebie miała prawo zbanować z racji że kolejny raz byli świadkiem jak konto KonfiKonfident nabija czas.

Rozumiem mogłeś grać w inną grę lub siedziałeś na drugim koncie ale w takim razie po co konto KonfiKonfident stało na spawnie bez celu? przecież można wyłączyć to konto i po kłopocie. W regulaminie jest jasno zaznaczone że " Zabrania się stawiania "pustych afków" w celu nabijania czasu konta. "

Jestem na jednym koncie, to po co uruchamiać drugie żeby stało bez celu, wszyscy narzekają na lagi ale jak przyjdzie co do czego to każdy ma po 4 konta bez celu poustawiane po rogach.
#5
Używam 1 konta zawsze i nie mam włączonych więcej, ale są wyjątki. AFK jest to odejście od klawiatury tak jak mówi definicja. Byłem cały czas przy komputerze to, że na chwile byłem zajęty czymś innym na komputerze nie znaczy, że nabijam sobie czas.
#6
Ja kilka razy cię wywalałem za stanie afk na spawnie i zawsze przed wywaleniem pytam na msg czy dana osoba jest.
#7
Wczoraj wywaliles mnie 2 razy i za kazdym razem wchodzilem ponownie i pisalem ze jestem.

Po 2 piszcie np: "Jestes? Jesli nie to dostaniesz kicka" a nie "Jestes" bo poprostu czasami niektorym sie nie chce odpisywac Big Grin
#8
Jeżeli Cię pyta ktoś z administracji, to należy odpowiedzieć. Skąd on ma wiedzieć czy jesteś czy nie? Ma się domyślać? Otóż nie. Nie chce ci się odpowiadać to już twój problem Big Grin

Eviero Cię kontroluje takim pytaniem, nie odpowieadasz to sory twój problem. Zwłaszcza, że masz tendencje do bezcelowego afkowania. Byłeś upominany wielokrotnie. Nawet więzienie dostawałeś, więc doskonale znasz ten punkt w regulaminie.

A co do twojej definicji afk. "AFK jest to odejście od klawiatury tak jak mówi definicja" Dobrze, skoro chcesz łapać za słowka nie ma sprawy. "Za co zostało zbanowane?: Nabijanie godzin", więc nie za afkowanie Big Grin

Tak jak Ci wyżej Thafu wytłumaczył, więc ja nie będę się powtarzał. Nie był to pierwszy twój przypadek, dlatego kara na tydzień.
#9
Bylem upominany wiezieniem z tym sie zgodze LECZ nie wielokrotnie wiec nie mow bzdur Smile Po kazdym wyrzuceniu przez eviero OD RAZU wchodzilem ponownie i pisalem ze jestem. Tak jak juz mowilem mozecie pisac cos w stylu "jestes? jesli nie to dostaniesz kicka" a nie same "jestes". Nie mow ze to nie byl moj pierwszy przypadek gdyz innej kary poza wiezieniem nie dostalem.
#10
Od razu xd? Prawie po kazdym kicku ode mnie wchodziles po minimum 15min


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika