!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]Nowa przydatna komenda
#1
Witam. Chciałbym zaproponować nowa komendę do zarabiania /sell eq (nazwa itemku). Działało by to tak, że gracz który zarabia nie musiałby by latać co kilka sekund do skupu, tylko by wpisywał ta komendę. Załóżmy, że ktoś zarabia na kaktusach, odwiedza gracza który ma kaktusiarke kupuje u niego kaktusy i nie musi latać do skupu, tylko wiszę sobie komendę /sell eq cactus i zarabia sobie dalej. Zachęciło by to może nowych graczy do zarabiania a nie zebrania na chat lub priv. Bo nie oszukujmy się ale nie każdemu chce się biegać w te i spowrotem, a w dodatku jak ktoś chce sporo kasy sobie zarobić. A dzięki nowej komendzie nie trzeba nigdzie biegać, tylko odwiedzić sobie gracza co ma zarabiarki, stać sobie i sprzedawać. Zaoszczędziło by czasu jak i nerwów, gdyż niektórzy zasłaniają tabliczki i powstają niepotrzebne kłótnie. Myślę, że komenda jest dobra i przydatna, zaoszczędzi to czasu, biegania i niepotrzebnych kłótni. Mam nadzieję, że administracją rozważy tą propozycję, gdyż moim zdaniem jest to dobra opcja. Czekam na odpowiedzi i poparcie ze strony administracji jak i graczy. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. 
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#2
A po co robić zarabiarki jak mogę raz dziennie zniszczyć cały magazyn skóry, stać w miejscu i spamować/sell eq leather i pozamiatane? I wyobraź sobie jak zniszczyłoby to gospodarkę. Kaktusy tak samo, zrobić ogromny magazyn i raz dziennie go cały zniszczyć, 5 minut spamu i dowidzenia A kilka kk w kieszeni. Bez sensu.

Ja wiem że obecnie tobie innym graczom umarly zarabiarki na skorze bo nikt wam nie stoi, ale pomysł do bani. Nie wymagało by to od graczy poświęcenia jakiegokolwiek czasu by zarobić. Nic a nic
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
(03-24-2020, 16:00)Visus19 napisał(a): A po co robić zarabiarki jak mogę raz dziennie zniszczyć cały magazyn skóry, stać w miejscu i spamować/sell eq leather i pozamiatane? I wyobraź sobie jak zniszczyłoby to gospodarkę. Kaktusy tak samo, zrobić ogromny magazyn i raz dziennie go cały zniszczyć, 5 minut spamu i dowidzenia A kilka kk w kieszeni. Bez sensu.

Ja wiem że obecnie tobie innym graczom umarly zarabiarki na skorze bo nikt wam nie stoi, ale pomysł do bani. Nie wymagało by to od graczy poświęcenia jakiegokolwiek czasu by zarobić. Nic a nic
Nie chodzi o to czy umarly zarabiarki czy nie. Chodzi o to, że szkoda czasu na latanie gdyż w tym czasie można budować coś na wyspie. Nie każdego stać na  zrobienie krowiarki czy kaktusiarki żeby mógł tą komendę dla siebie wykorzystywać. Moim zdaniem pomysł dobry. Ale szanuje twoja opinie.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#4
Jesli ktos ma czas stac afk na krowiarce to i ma czas na posprzedawanie skory przez 5 minut komendami, zarabiarki przestaly by istnieć. bez sens
#5
POMYSŁ BEZ SENSU

1) Zarabiarki by upadły od razu każdy by afczył tylko dla siebie bo wtedy byś nie musiał biegać na /warp skup

2) Tworzyło by to niewykrywalne boty którymi można było by sprzedawać skórę.

3) Zasłanianie tabliczek jest karane więc można zgłosić to administracji jeżeli taki incydent ma miejsce.
Cały proces sprzedawania skóry jest monotonny ale jeżeli chcesz coś osiągnąć to również musisz coś dać od siebie.

Żebranie graczy nie wychodzi od tego że nie chce im się chodzić zarabiać lecz nie znają opcji jakimi się zarabia u nas na serwerze. 
(zresztą żebranie graczy da się zauważyć na każdym serwerze bo przychodzą lenie którym nawet nie chce się zapoznać podstawowych komend a co dopiero zarabiać)
#6
Jaka głupota xDDDD

Chyba jeszcze bardziej chcesz gospodarkę zniszczyć.

"Zachęciło by to może nowych graczy do zarabiania a nie zebrania na chat lub priv." Gdzie by zarabiali jakby niebyło, żadnej zarabiarki na serwerze. Każdy by zamknął zarabianie i w pół godziny czyścił całą wyafkowaną noc. Pozatym, żebranie nie wychodzi z braku chęci do biegania za skórą.

Wiemy, że się rozleniwiłeś i nie chce ci się biegać za skórą, ale tym co zależy to biegają.
Kłótnie o blokowanie tabliczek? Dawno nie widziałem kłótni o tabliczki trwającej dłużej 3 minuty.

"Zaoszczędziło by czasu" Zarabiarka same w sobie są zaoszczędzaniem czasu. Tylko, że ty chciałbyś jeszcze więcej pieniędzy i robić jeszcze mniej. Sorry tak to nie będzie.

Nie będę Ci/wam robił nadziei, więc niezależnie od opinii innych graczy taka komenda nie będzie wprowadzona. Jasne można się sugerować propozycjami graczy, ale trzeba mieć granice.
#7
Jestem na nie, każdemu tak naprawdę marzą się majątki, a nikomu nie chce się na to zarobić.Tylko wolicie iść na skróty a to nie tędy droga.
#8
chlop co odkopuje temat, na ktory juz administracja sie wypowiedziala


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika