!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o Usunięcie Bana
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Szejk
Za co zostało zbanowane?: podszywanie sie pod administracje
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Proszę o odbanowanie dlatego, że po zapytaniu gracza _Exenn wiadomości "Jest ktoś z administracji" dla zabawy napisalem "Ja" a po chwili wyslalem wiadomosc "ale nie z administracji" przeciez nawet nie mam rangi vip czy svip a jedynie niebieski nick i kazdy administracje zna. Koledze po prostu napisalem dla smiechu czy zabawy... (Tu jest dowód, nie ma zapytania _Exenn ale cala reszta jest... https://ibb.co/ZSqQ4qp ) Jesli Was to uraziło to bardzo przepraszam. 
#2
[Obrazek: 2020-02-08_23.19.58.png]

"jest ktoś z administracji?
" ja"

Koniec tematu.
A jesteś z adminsitracji? No nie jesteś, więc po co tak piszesz? Może inni pomyśla ze to multikonto administracji? A zreszta ten ss wszystko wyjaśnia. Nie bede Ci tego tłumaczył.

Z resztą robiłeś już tak wcześniej, więc wiesz ze za to są kary, a nadal tak robisz.
#3
XDDDD
#4
Zamykam temat osoba dostała kolejną kare niwelującą poprzednią.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika