!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zmiana limitu /is calc
#1
Jak w temacie, po prostu zmniejszenie limitu czasowego pomiędzy komendą /is calc z 300 minut do bardziej praktycznego, proponowałbym coś w przedziale 1 godziny. Trochę to czekanie jest irytujące.
#2
Ta komenda obciąża serwer dlatego jest limit chcesz aby większe lagi były?
#3
Jak dla mnie bez sensu zmiana która tylko obciąży serwer. Zresztą po co komu wpisywać calc co 1h. Jak komuś zależy na topce to poczeka te 300min. Aż takiego wyścigu w topce nie ma żeby coś zmieniać.
#4
Ta komenda jest co 300 minut lub jeśli się nie mylę restart serwera też żeruje ten zegar. Pomysł o kant okrągłego stołu- nie ma najmniejszego sensu według mnie Smile
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Widze to samo, kazdy /is calc wymusza wyliczanie co sie tez odbija i do tego kiedys ta komenda byla naduzywana dlatego zostala na tyle ustawione na ile teraz jest.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika