!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Portal do endu czyli Arena pvp dla graczy...
#1
Brick 
Czy włączycie portal do endu?
Jak byście włączyli portal do endu to gracze mieli by arene pvp ponieważ portal do endu czyli end niejest tak duży jak portal do netheru a nether jest duży więc trudno tam znaleść gracza jakiegoś który by chciał walczyć...

Zaraz ktoś chyba napisze coś że jak ktoś będzie miał portal do endu to będzie miał bardzo dużo bloków dających 10 pkt i dużo ender pereł więc wystarczy zmienić wartość end stone i ender pereł.

Teraz jeden blok end stone ma wartość 1000$ waluty serwerowej

A teraz jedna ender perła ma wartość około 5000$ waluty serwerowej

Więc zmienił bym wartość end stone i ender pereł...

End stone - 0.4 pkt
Jedno end stone można kupić za 150$ waluty serwerowej

Jedną ender perełe bym zmienił wartość na 350$ waluty serwerowej.

A i jeszcze coś o cheaterach:

Może portal do endu czyli end będzie tylko dostępny dla graczy którzy grają na BP czyli na (Blazing Packu).
Lub wszyscy którzy grają na serwerze będą grali na Blazing Packu wtedy cheaterów nie będzie.



Myśle że moja propozycja na zmiane czegoś na tym serwerze wam się spodobała i rozpatrzycie ten pomysł z resztom administracji tego serwera.

Pozdrawiam.
#2
Można wyłaczyc endermany w endzie i nie bedzie trzeba zmniejszać waluty.

Ja jestem szczerze na tak, fajnie było by jednak poklepac się w endzie i pobawić, portal do endu kosztuje chyba potrzeba 10 ender portali co wynosi 1kk. Jeszcze było by trudnością ogarniecia endu przez różne rzeczy. Więc według mnie to jest temat do przedyskutowania.

Pozdrawiam ~PawelApollo
#3
Pomysł nie zbyt dobry pvp tak bo fajnie by było się po klepać na arenach ale nie end
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#4
Przeciez jak chcesz sie z kims klepac to mozesz isc to netheru przez portal tego z kim chcesz sie klepać co za problem?

A jak nie ma dostępu do do portalu to macie kilka wysp co maja otwarty nether na spawnie.
#5
(01-03-2020, 22:25)Sariel napisał(a): Przeciez jak chcesz sie z kims klepac to mozesz isc to netheru przez portal tego z kim chcesz sie klepać co za problem?

A jak nie ma dostępu do do portalu to macie kilka wysp co maja otwarty nether na spawnie.

Ale portal do netheru czyli nether jest duży a portal do endu czyli end jest mały i to by była arena pvp dla graczy.
#6
Nadal co przeczy w tym zebys to sobie zrobil w netherze?

Idziecie do osby co ma otwarty nether i tyle. Robicie to tam. Nie trzeba endu do tego otwierac.
#7
Moim zdaniem trzeba otworzyc stara arene pvp wtedy nie bedzie trzeba otwierac endu
#8
Imo gdy komuś tak bardzo zależy na "klepaniu" niech idzie na serwer PvP.
#9
(01-07-2020, 23:31)Zdzichu_ napisał(a): Imo gdy komuś tak bardzo zależy na "klepaniu" niech idzie na serwer PvP.
A jak tobie zależy tak na pisaniu czegoś nie na temat tu to wejdź na start minecraft przed grą multi player i naciśnij takie pole wyjdz z gry.
#10
Ale napisal prawde, ja tez tak samo mysle jesli chce ktos pvp to sa tez inne serwery
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika