!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Obraza
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Xstern 
Nick osoby ktora oskarzasz: ictusik Eskiel Elkaktuso 
Data wykroczenia: 23.11.2019r
Powod skargi: Obrażanie, wyzwanie, szyderowanie, dokuczanie. Tak jest cały czas kiedy ja jestem dostępny i oni. Czy dało by radę żeby był spokój? Czekam na szybką reakcję ze strony administracji. Z góry dziękuję. 
Dowód: Świadkowie m.in.  szejkes Kuba_x06 no i oczywiście ss. 
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#2
Oczywiście całą sytuację mogę potwierdzić oraz mam kilka ssów
#3
To że ktoś może potwierdzić nie jest akceptowane, poprosiłbym o ss całej tej sytuacji. Pozdrawiam
#4
Kara dla gracza Eskiel nałożona za te i inne powody. W otrzymanych ss nie zauważyłem winy elkaktuso ani ictusika, więc kary nie nakładam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
(11-24-2019, 00:58)Visus19 napisał(a): Kara dla gracza Eskiel nałożona za te i inne powody. W otrzymanych ss nie zauważyłem winy elkaktuso ani ictusika, więc kary nie nakładam.


Załączone pliki Miniatury
                   
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#6
Wszystkie konta, którym należały się kary ukarane. Jak dla mnie do zamknięcia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#7
(11-24-2019, 14:02)Visus19 napisał(a): Wszystkie konta, którym należały się kary ukarane. Jak dla mnie do zamknięcia.

Dziękuję i mam nadzieję, że nie będę musiał takich skarg codziennie wstawiać i sytuacja się zmieni i poprawi. Jeszcze raz Dziękuję  i Pozdrawiam.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika