Sky-Block.pl Forum
[Odrzucono] menda2, tomaszek123321 - Wersja do druku

+- Sky-Block.pl Forum (https://forum.sky-block.pl)
+-- Dział: Serwer Sky-Block.pl (https://forum.sky-block.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Prośby o Usunięcie Bana (https://forum.sky-block.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Dział: Archiwum Unbanów (https://forum.sky-block.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Wątek: [Odrzucono] menda2, tomaszek123321 (/showthread.php?tid=395)



[Odrzucono] menda2, tomaszek123321 - azzza - 02-14-2019

Nick konta które zostało ci zbanowane: menda2, tomaszek123321
Za co zostało zbanowane?: Groźby obraza recydywa
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byłeś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Konto menda2 zostało zbanowane niesłusznie nikomu z tego konta nie groziłem ani nie obrażałem ! Rozumiem że na tomaszek123321 dostałem słusznie bana za psa podpisanego ,, Je... Marsa '' tylko nie wiem dlaczego ban został przedłużony z 7d do 1 miesiąca ? Wiadomo że Mars mnie nienawidzi i już dawno temu pisał mi że ma mnie na oku (uważa mnie za oszusta, ponieważ mam dożo $). Proszę o odbanowanie konta menda2 gdyż moim zdaniem zostało zbanowane tylko dlatego abym nie miał dostępu na moją wyspę (aby nie uzupełniać sklepu). Również proszę aby decyzje podjął ktoś z administracji kto jest w 100% sprawiedliwy i nie nadużywa swoich praw. PS. Mars zablokował mi możliwość pisania na forum na koncie tomaszek123321 abym nie mógł nic napisać na swoją obronę.
Dziękuję pozdrawiam Tomasz


RE: Nadużywanie praw - Dayen - 02-14-2019

Śmieszny jesteś trochę Tongue , obrażając administrację w taki sposób są banowane konta dodane do wyspy. Bo nie wiadomo czy zrobiłeś to z konta Tomaszek czy menda2 Smile.

Przepraszam ,ze się tutaj wypowiadam ale ktoś musiał mu to napisać.


RE: Nadużywanie praw - LucynkaUlaniec - 02-15-2019

(02-14-2019, 11:45)azzza napisał(a): Nick konta które zostało ci zbanowane: menda2, tomaszek123321
Za co zostało zbanowane?: Groźby obraza recydywa
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byłeś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Konto menda2 zostało zbanowane niesłusznie nikomu z tego konta nie groziłem ani nie obrażałem ! Rozumiem że na tomaszek123321 dostałem słusznie bana za psa podpisanego ,, Je... Marsa '' tylko nie wiem dlaczego ban został przedłużony z 7d do 1 miesiąca ? Wiadomo że Mars mnie nienawidzi i już dawno temu pisał mi że ma mnie na oku (uważa mnie za oszusta, ponieważ mam dożo $). Proszę o odbanowanie konta menda2 gdyż moim zdaniem zostało zbanowane tylko dlatego abym nie miał dostępu na moją wyspę (aby nie uzupełniać sklepu). Również proszę aby decyzje podjął ktoś z administracji kto jest w 100% sprawiedliwy i nie nadużywa swoich praw. PS. Mars zablokował mi możliwość pisania na forum na koncie tomaszek123321 abym nie mógł nic napisać na swoją obronę.
Dziękuję pozdrawiam Tomasz

Przeciez to jasne,ze ktos kto ma wieksze prawa od ciebie predzej czy pozniej ich naduzyje lol


RE: Nadużywanie praw - SandwichBM - 02-17-2019

Sam widzialem te ss, wiec czy ja wiem? Bardziej sluszne.
Niestety, dowod zaginal przez przeniesienie grupy dyskusyjnej administracji na inny kanal discordowy.

Wiec seryjnie, jestes wieloletnim graczem i jeszcze takie numery odwalasz?


RE: Nadużywanie praw - azzza - 02-19-2019

(02-17-2019, 22:15)SandwichBM napisał(a): Sam widzialem te ss, wiec czy ja wiem? Bardziej sluszne.
Niestety, dowod zaginal przez przeniesienie grupy dyskusyjnej administracji na inny kanal discordowy.

Wiec seryjnie, jestes wieloletnim graczem i jeszcze takie numery odwalasz?

tak ss psa to wiem tak jak napisałem słusznie dostałem bana na tomaszku ale mi chodzi o konto menda2 na tym koncie nie groziłem ani nie wyzywałem więc chce zobaczyć ss jak ,,niby'' grożę na nicku menda2. Np:  jak bym nie maił dowodu na innego gracza to on by bana nie dostał ? a ja dostałem. Dziękuję Ci że odpisałeś na forum


RE: Nadużywanie praw - Marsu - 02-19-2019

Ty no koles skończ serio bo sobię tak dopowiadasz, że szok nigdzie nie napisałem, że cię nienawidzę albo, że jesteś scamerem bo masz dużo kasy XD. Dostałeś tam bana bo zapraszałes do tp żeby zobaczyć fajnego pieska a sobie tyle typie dopowiadasz naprawdę to chyba już rodzaj jakiejś manii albo choroby. I nikt ci nie dał bana na forum a szczególnie ja XDD Aha i może wypowiedz się lepiej o tym jak pisałeś, że serwer przez ciebie bedkse cierpial i będziesz budował maszyny do lagowania bo to bardzo ciekawu temat na perma (Byl już taki cwaniak o Nicku zarabianie)


RE: Nadużywanie praw - azzza - 02-21-2019

Nie pisałem że będę budował maszyny do lagowania tylko że muszę wybudować te same maszyny co na koncie tomaszek123321 bo nie mogę przez miesiąc czasu z nich nie korzystać za duża starata  $. A w sprawie nazywania mnie oszustem to się nie wypowiadam bo wiem jak było ale nie mam na to dowodów bo było to dawno i nie sądziłem że aż tak to daleko zajdzie. Wiec zakończymy ten temat ja już nic nie piszę


RE: Nadużywanie praw - SandwichBM - 02-22-2019

Na prosbe autora zamykam temat i odrzucam.