Sky-Block.pl Forum
Bot do autologowania - Wersja do druku

+- Sky-Block.pl Forum (https://forum.sky-block.pl)
+-- Dział: Minecraft - Tematy Ogólne (https://forum.sky-block.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania Dotyczące Minecraft (https://forum.sky-block.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Bot do autologowania (/showthread.php?tid=1256)Bot do autologowania - spiderchrum - 04-19-2020

Post ten powstał w wyniku frustracji wynikającej z niewyspania spowodowanej przez budzik nastawiony po to by postawić od nowa manualnie afka na krowiarce po restarcie serwera o siódmej, postem Fade'a na którym chwali się używaniem autobota do logowania (https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=625) oraz jego chwaleniem się na czacie ogólnym, że ma afk 24/7.
Odkąd słyszałem o zbanowaniu Sztupsona za jakiś program wspomagający (chyba właśnie bota do autologowania, bo wtedy chodziłem do niego zarabiać na skórze) porzuciłem całkowicie myśli o znalezieniu sposobu na automatyczne utrzymywanie afka wbrew restartom serwera zrobionym przez Gande.

W regulaminie serwa jest wyraźny zapis:
“Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym.”

A więc mam 3 pytania:
1. Za co został zbanowany Sztupson?
2. Czy Fade nie powinien zostać zbanowany za bota do autologowania? Na bocie zarobił już pewnie setki milionów $ (jak nie więcej) bez wysiłku i poświęcenia, może nawet reklamy puszczał botem.
3. Czy dozwolone jest używanie bota do autologowania podczas gdy przy wykorzystaniu go jako afk przy zarabiarce wypełnia on w całości ww. punkt regulaminu - wspomaga swoją grę i utrudnia grę innym właścicielom zarabiarek?


RE: Bot do autologowania - Fade - 04-19-2020

1. Sztupson dostał bana za bota do autulogowania (możesz znaleźć jego post w prośbach o UnBana)
2. Nie mam bota a to co dałeś link do posta z forum w którym napisane jest że używam "jedynego legalnego bota" było ss moich budzików na każdy restart dlatego mam też afka 24/7.
3. Bot do autulogowania nie jest dozwolony skoro osoby dostają za niego perma.


RE: Bot do autologowania - Visus19 - 04-19-2020

1. Bot do autologowania
2. Masz wyjaśnione powyżej
3. Nie jest dozwolone używanie żadnych programów zewnętrznych do których należą:
- boty do autologowania
- makra
- clickery
- cheaty
- freecam (również zaliczany jako cheat, ale wymienię jednostkowo)
- można by tu zaliczyć również oprogramowanie myszki, które automatycznie powtarza czynności wykonywane myszką - to również makro i również oprogramowanie zewnętrzne

Jedyne co można by to tego zaliczyć jako dozwolone to np. przycisk dwu-kliku w myszce który przyspiesza rozstawianie bloków, bo to już bezpośrednia funkcjonalność myszki, a nie samodzielne jej działanie (makro).
Także ogólnie rozumując ten punkt - wszystko, czego ty nie nadzorujesz, nie wykonujesz samodzielnie a robi to za ciebie program, przyspiesza ci to clicker itd. jest zakazane. A trzymanie afka 24/7 to już jest zależne od Ciebie. Jest dużo programów na telefon które pozwalają na logowanie konsolowe kont minecraft. Są konsole na komputer które na to pozwalają. Pogrzeb w internecie dokopiesz się ciekawych informacji, aczkolwiek nadal będziesz musiał wstać o 7.03, 14.03, 20.03 czy 24.03 by zalogować swoje afki. Przypominam, że afki można stawiać jedynie na swojej wyspie, afczenie u kogoś za hajs, czy też nie jest zakazane i karane.

Pozdrawiam Wink


RE: Bot do autologowania - spiderchrum - 04-19-2020

Fade i Visus19, dzięki za odpowiedzi. Wątek do zamknięcia.