Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Niesłuszny ban na 7 lat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Musio
[font=arial][b]Za co zostało zbanowane?: handel psc[/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b]Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova[/b][/font][/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b]Byleś już przedtem karany?: Chyba nie, ale nie pamiętam bo miałem długą przerwę i niedawno wróciłem[/b][/font][/b][/font][/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Pomyłka, bo nigdy w życiu nie handlowałem prawdziwymi pieniędzmi w jakiejkolwiek grze, gram 4fun[/b][/font][/b][/font][/b][/font][/b][/font]
Żadna pomyłka, kolega Cię przy okazji dotknął tu masz ss: https://cdn.discordapp.com/attachments/6...nknown.png
myslałem że za próbę zgłoszenia kogoś nie ma bana, bo ja tylko ciągnałem tą sprawę żeby mieć więcej dowodów na typa a nie po to żeby kupić
no ale jeżeli regulamin jest aż taki ostry że za pisanie z kimś o psc jest ban to spoko
Nawet proba handlu PSC jest zakazana, dlatego nie lepiej o tym pisacc a przeczekac zeby ktos do ciebie napisal czy chcesz cos kupic za psc czy cos w tym podobnego.
Czyli rozumiem ze unbana nie bedzie?
Nie będzie.
Ostry25 A Ty od kiedy jesteś mod że decydujesz czy będzie ub czy nie? Po drugie to nie wątek do pisania dla Ciebie (wiem dla mnie tez).
Powtarzam słowa sandwicha który napisał, że ban jest za to.
Do Fade: Ostry25 zawsze wtracal, wtraca i bedzie wtracal sie w nie swoje sprawy i tego nie zmienisz ;/
I dobrze
Stron: 1 2