Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Adsense
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Myślę, że codziennie forum odwiedza około 100 osób co przekłada się na około 3000 wizyt miesięcznie. Uważam,że dobrym pomysłem byłoby umieszczenie reklam z np. Adsense'a na stronę. Serwer miałby dodatkowy zarobek, może nie duży, ale zawsze jakiś.
Hejka,

wiadome. Dodatkowy zarobek to takie cos ale ja jestem open and free.
A ja sam reklam nie lubie wiec cos nie za bardzo. Nie chce zeby komus sie zawsze reklama do #4 liter# sie przyklejala.

A reklamy tak duzo nie dadza, bo duzo jest osob co ma adblockery.
A glowny powod czemu nie moge dac ADSense to iz ja niestem wlascicielem domeny sky-block.pl tylko Gandaflux.
(09-16-2019, 22:18)SandwichBM napisał(a): [ -> ]Hejka,

wiadome. Dodatkowy zarobek to takie cos ale ja jestem open and free.
A ja sam reklam nie lubie wiec cos nie za bardzo. Nie chce zeby komus sie zawsze reklama do #4 liter# sie przyklejala.

A reklamy tak duzo nie dadza, bo duzo jest osob co ma adblockery.
A glowny powod czemu nie moge dac ADSense to iz ja niestem wlascicielem domeny sky-block.pl tylko Gandaflux.

Zawsze możesz podrzucić do gandafluxa pomysł, o ile nawet to przeczyta. No nic to tylko propozycja do zamknięcia myślę.
Niestety, ale Gandafluxa nie bede zmuszal do modyfikacji jego strony. Bo jak chcemy adsense tutaj, to glowna strona tez musi