Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Mieo/FreQu

Wiek: Rocznikowo 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grac w kloce i  uwielbiam jezdzic na skuterze

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na Mieo styczen 2018 na FreQu Nie pamietam

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jezeli będzie taka potrzeba to tak

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? z SandwichBM dobry, z resztą administracji slaby

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chce pomagac ludziom na serverze

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? pomógł bym rodzinie, kupil nowy skuter, troche przebalowal a jezeli by zostalo reszte wplacil na konto rodzicow

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? skontaktowal bym sie z gandafluxem
                                Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Xstern 

Wiek: Rocznikowo 18 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry komputerowe, uprawiać różne dziedziny sportu, spotykać się ze znajomymi. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na koncie Xstern gram od 2018-02-18. Grałem również na innych kontach. Ogólnie to ponad 2 lata. Staram się codziennie być ale są sprawy ważne i ważniejsze, czasami się po prostu nie da. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? W tym problem ze nie używam takiego typu aplikacji. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

EniNova - bardzo dobry moim zdaniem. 
SandwichBM - bardzo dobry 
Mars - dobry 
Sariel - tu niestety słaby 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym pomagać graczom w potrzebie kiedy nie ma żadnej moderacji a to często się zdarza. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Wybudował bym dom, kupiłbym ładny samochód, podzielił bym się z rodzicami no i wydał bym również na cel charytatywny. 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Chciałbym zwiedzić kosmos. 
Twój główny nick na serwerze: tomaszek123321

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: spędzać czas aktywnie i grać na sky-block.pl. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: styczeń 2015 / zależy kiedy w roku szkolnym rano i wieczorami w wakacje i święta praktycznie cały czas z wyłączeniem jakiś wyjazdów. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: nie korzystam ale może się to zmienić. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: tutaj sprawa jest jasna SandwichBM bardzo dobry EniNova dobry a reszta... 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: ponieważ gram w takich godzinach kiedy przeważnie nie ma nikogo do pilnowania porządku. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: kupię auto mały dom i zainwestuje w coś co będzie na siebie zarabiało. 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?: sprawił aby nie było głodu na świecie. 
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: ChudyxDDDD

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się kulturą japońską, ich stylem życia jak i historią związaną z tym krajem.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram od dwóch miesięcy, średnio po trzy godziny dziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontaktu bezpośredniego nie mam, sprzeczek z moderacją myślę ze tez nie doświadczyłem.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zapełnić lukę w administracji poprzez utrzymanie porządku na chatcie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Zbyt nie realne żebym to sobie wyobraził :d

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? cyk 500 kilo na płaskiej
Karta Rekrutacyjna
Twój główny nick na serwerze: Alucard

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Granie w klocki, oglądanie mongolskich bajek i onanizacja.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od 2012 ale Wolfen dał bana na rok xD Gram prawie codziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Na discordzie spędzam 90% czasu wolnego

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Codziennie donoszę na graczy
 graczy dając ss'y kanapce albo marsowi xDDD

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Gdyż w nocy trzeba ogarniać patole a zazwyczaj nikogo z administracji nie ma późnymi wieczorami. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupie dom, komputer, i zapas zupek Chińskich na całe życie Big Grin

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Zrobiłbym mój harem waifu realnym xD
Karta Rekrutacyjna



                                 Twój główny nick na serwerze: PawelApollo

                                       Wiek: 15 Lat

                                 Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jezdzic crossem/rowerem, grać na serwerze Sky-Block.pl

                                      Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na Serwerze gram od 2013r. gram do teraz moja aktywność jest                 jestem praktycznie codziennie

                                 Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Z pewnością codziennie                                                                                                                                                  
                                      Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę że dobry lubie wszystkich i szanuje, lecz jednak z Eninova dawno się nie   widziałem bo chyba pracuje nie wiem :/ .

                                 Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Zeby pilnowac Chatu oraz calego serwera nagradzac mutami/banami złych graczy  łamiacych regulami
                                 
                                      Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupuje nowego crossa, buduje dom, kupuje jakieś fajne autko, oczywiscie podzielę  sie z rodzicami

                                 Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Już parę osob było na kosmosie ja chciałbym jako pierwszy zwiedzic słońce!!


Karta Rekrutacyjna


Twój główny nick na serwerze: Retentive

Wiek: 19 i pół  Angel 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: ekhem, spanie, granie, programowanie

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? ekhem od czerwca, codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? codziennie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? emm każdego szanuje i raczej z nikim sie nie poklocilem, bez problemowo

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Gram sporo, nie ma często tak potrzebnej na tym serwerze administracji, ponieważ nie da się w tak małym gronie przebywać na serwerze 24/dobę, więc chciałbym was wspomóc na ile mi tylko pozwolicie

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Nikt by się raczej nie dowiedział, część na lokatę, część w siebie (kolejne prawa jazdy itp/juz pare mam), a reszta w akcje

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Oddał moc komuś bardziej odpowiedzialnemu
Szybki update wzoru:

Usunelem pytanie: Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?

Z powodow iz to nie powinno miec juz miejsca, bo bylo w poprzedniej rekrutacji.
Wiec te pytanie przy zakonczeniu bedzie ignorowane i nie bedzie oceniane.
Karta Rekrutacyjna 2019

Twój główny nick na serwerze:
-ZioN

Wiek:
-20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-Spać,
-Grać,
-Od niedawna wziąłem się za książki. :p

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?
-"2013r." Codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie ?
-Jak najbardziej... "dsc i ts"

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
-Nie podpadłem... według mnie good

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
-Z powodu częstego łamania regulaminu przez graczy "Strasznie to psuje grę"

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
-To co będę musiał "Za głosem regulaminu" Wink
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Templariusz

Wiek:20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Granie,dyskutowanie oraz różne sporty 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : od niedawna, moge poswiecic sporo czasu

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? pewnie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Superowy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chyba odpowiedz jest prosta, helperem mozna zostac tylko po to, aby moderowac chat, pilnowac porządku

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? : Wszystko.
siemanko
Stron: 1 2 3