Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] <3 :* UNBAN Irishka98, Sarishka :* <3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W takim razie ubiegam się o bana dla Eni, bo to jest obustronne zachowanie xD

A nie sorki. Prywatnie do obcych osób, a nie do mnie się nie liczy. To cofam. Tylko ze mnie jest potwór
No wlasnie jest 2 nie i 2 na tak
wiec Gandaflux musi sie zdecydowac, ale sprawdzilem teraz logi. Wiec Irishka98 ma ub, ale nie innego konto.
Powiedz mi czego ty nie rozumiesz? Nie ma żadnych głosowań jeżeli chodzi o ub. Po prostu dwóch modow musi sie zgodzić.

+ dalej czekam na argument przeciwko, ściągnięciu ub. Ja dalem swoje argumenty na tak a ty jakoś nie potrafisz dac.
Jesli nie zauwazylas ze juz Irishka98 to nie wiem....
Jesli ktos by tez tak o tobie pisal, tez bys Nadal Bana za obraze administracji, nie oszukujmy sie.
Obraza to Obraza, nie MA gadania. Jestem na tak na konto Irishka98 ale nie na drugie konto
Po polsku proszę, żebyś napisał bo nie rozumiem.

Co o mnie napisał? To zdanie co ona napisała? Cytujac: "jakbym dostala bana to by sie nie zgodzil bo eni by sie nie zgodzila" - za coś takiego dał bym bana? Mylisz się nie dał bym za coś takiego bana, bo to nie zasługuje na bana.

Teraz też możesz mi powiedzieć o jakiej obrazie ty teraz mówisz? Bo w tym zdaniu wyżej nie ma żadnej obrazy, więc o czym ty teraz piszesz?

I czemu ma być banowane konto Irishka98 skoro na nim nic nie pisała tylko na tym drugim?
zazwyczaj dajecie karę na główne konto xd
Kare dostaje główne konto jeżeli ktoś notorycznie jest karany na multi i nic to nie daje.
Stron: 1 2