Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] unban karolcia99
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Karolcia99
Za co zostało zbanowane?: za jakąś hydre nawet nie wiem co to jest ale jest taki team e-sportowy hydro i jeszcze jakies gucciben (zakaz gry)
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie mam pojecia na stronie nic nie widac 
Byleś już przedtem karany?: tak ale w tym przypadku to nie ma znaczenia 
Czemu prosisz o odbanowanie: Właśnie wróciłem z ub na SapphiroN_ i chce się zalogować na Karolcia99 (kupiłem to konto pare miesięcy temu za 3kk) a tu wchodze i ban za jakies gucci hydra szczerze nawet nie wiem kiedy zostalo konto zbanowane tetaz mam mindfucka bo nie ogarniam co się stało (NIKT INNY NIE MIAŁ DOSTĘPU DO KONTA)
Pare miesiecy temu.... Pare miesiecy temu to ja nawet bany nadawalem. Jesli konto ma blokade sklepu www to se nie pograsz.
ja nic nie zrobilem wtf kanapka

ja chce tylko moje konto bo troche dziwne jest ze loguje sie po miesiacu i dostaje bana za jakas hydre
Dziwne w takim razie, ale jesli ty nie byles to ktos mial haslo lub sie wlamal jak miales "slabe" haslo.
Poprosze reszte administracji, zeby sie wypowiedziala.
raczej nie ma szans, że ktoś miał jakikolwiek dostęp do konta, możliwe że ktoś się włamał na konto lecz w to wątpię

w banie mam napisanie gucciben, jak wpisuje /is visit gucciben to pokazuje mi gracz ma zablokowane wizyty czyli moze on ma cos z tym wspolnego
Jesli konto ma blokade sklepu www to se nie pograsz.

Tu masz prosta odpowiedź. Niezależnie czy to ty byłeś na koncie czy nie, konto zasłużyło na blokadę i bana więc nie dostaniesz ub na tym koncie.
on kupił te konto przed tym gdy gucciben miał zakaz
dokladnie
Tak czy siak to nie zmienia faktu, konto nie dostalo tak od siebie ducha a ta sprawa byla nie taka se. Wiec.... Ja jestem na nie wiem odrzucam.