Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] UnBan na koncie _SZEJKER_
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _SZEJKER_
Za co konto dostało bana: Zakaz gry
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Szejker nie miał zakazu gry bo został on zdjęty, nie wiedział o tej sytuacji co zrobiłem na sky blocku dopisałem go tak po prostu.
Sheiker nie ma zdjętego zakazu. Masz błędne informacje.
Nie ma zdjetego, co mi wiadome. A jak jest to nie nadamy unbana. (Bo za glupote sie placi)
(06-13-2019, 20:48)SandwichBM napisał(a): [ -> ]Nie ma zdjetego, co mi wiadome. A jak jest to nie nadamy unbana. (Bo za glupote sie pl
"Za głupotę się płaci"- Brawo Mistrzu idź daj kolejnej perełce zdjęcie blokady, a co do tego posta ja go nie napisałem i nie interesuje mnie ten unban. Jedyne co mnie interesuje to twoje poczynania
Nie dawalem nikomu, dowody? Gandaflux moze. Jezdzicie po mnie, widze wlasnie.
(06-13-2019, 20:54)SandwichBM napisał(a): [ -> ]Nie dawalem nikomu, dowody? Gandaflux moze. Jezdzicie po mnie, widze wlasnie.

No to można się dowiedzieć jaka różnica jest z tym sheikerem i diablem skoro różnica w werdykcie była.
" nie wiedział o tej sytuacji co zrobiłem na sky blocku" Chyba ten argument duzo wyjasnia? Seryjnie, nie wiecie co sie z waszymi kontami dzieje i potem placz ze ma sie bana z zakazem???
Ciekawie sie tutaj bawicie. Sądzę że Sheikerowi też powinniście zdjąć zakaz.
Calnex warn polecial, ja jestem na nie i na tym pozostaje.