Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Powrot PvP !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
Dzis, gracze na serwerze poruszyli temat Pvp ! Ale dlaczego?
Bo im sie nudzi i nie maja danego celu
Gdyby weszlo w zycie serwera tryb PvP jako dodatek do skyblocka, na serwerze wystapilo by duzo Plusow:
-Akcja w rozgrywce
-Urozmaicenie ekonomii
-Czemu nie dodac rankingu jesli nie jest to zbyt wymagajace
-Dodanie antycheata oczywiscie
-Gracze mieli by wiecej rozrywki

Propouje abysmy sie zjednoczyli wieksza grupa, moderatorzy podesla informacje Administratorowi, i miejmy nadzieje ze cos z tego wyjdzie !

Milego dnia,
natarmen
Przeczytaj sobie już inne wątki na temat powrotu pvp Ale Ganda po prostu się nie zgadza.
Sam chętnie bym chciał aby bylo pvp bo jest to fajna rozrywka
Jestem oczywiście za, ale niestety za pewne to się nie uda.
jak chcesz pvp to na fortnite
Tutaj duzo juz to wyjasnialem, bo byly osoby co tez chcialy PvP spowrotem:

https://forum.sky-block.pl/showthread.ph...hlight=pvp
https://forum.sky-block.pl/showthread.ph...hlight=pvp

Gandaflux jest przeciwko, bo to tylko bez potrzeby nam "administracji" utrudnia zycie. Bo co chwile cos.
No to utrudnia życie WAM czy JEMU? Mam wrażenie że ktoś ma lenia lub po prostu nie bo nie, czyli trudny charakter.
Samo budowanie wyspy i handel sie nudzi, więc PVP to zawsze było coś co na tym serwerze przyciągało (przez te całe 7 lat).
Zamiast zasłaniać się tym, że Gandaflux ma dużo swoich zajęć (a też wiem że ma) to może powierzy przywrócenie PVP najbardziej zaufanym?
A bojący się go helperzy i moderatorzy zamiast uciekać po negatywnej odpowiedzi powinni dosadnie wytłumaczyć o co chodzi. A PVP to przecież dodatek, który nie robiłby tym "klasycznym" skyblockowym graczom problemu, a nawet przyniósłby zyski ze względu na zapotrzebowanie na całe EQ, koxy, miecze lub enchanty czy poty.

@Edit - I mam nadzieję że nie mówimy tu o tym niewypale serwerze pvp który gościł graczy przez zaledwie 3 miesiące, tylko o zwykłej, prostej arenie PVP znajdującej się na spawnie, bądź na warpie, bo to jest najlepsza opcja.

Pozdr. Angel
(06-17-2019, 23:14)Gerther napisał(a): [ -> ]No to utrudnia życie WAM czy JEMU? Mam wrażenie że ktoś ma lenia lub po prostu nie bo nie, czyli trudny charakter.
Samo budowanie wyspy i handel sie nudzi, więc PVP to zawsze było coś co na tym serwerze przyciągało (przez te całe 7 lat).
Zamiast zasłaniać się tym, że Gandaflux ma dużo swoich zajęć (a też wiem że ma) to może powierzy przywrócenie PVP najbardziej zaufanym?
A bojący się go helperzy i moderatorzy zamiast uciekać po negatywnej odpowiedzi powinni dosadnie wytłumaczyć o co chodzi. A PVP to przecież dodatek, który nie robiłby tym "klasycznym" skyblockowym graczom problemu, a nawet przyniósłby zyski ze względu na zapotrzebowanie na całe EQ, koxy, miecze lub enchanty czy poty.

@Edit -  I mam nadzieję że nie mówimy tu o tym niewypale serwerze pvp który gościł graczy przez zaledwie 3 miesiące, tylko o zwykłej, prostej arenie PVP znajdującej się na spawnie, bądź na warpie, bo to jest najlepsza opcja.

Pozdr. Angel
Pvp wróci jeszcze w czerwcu, więc myślę, że temat do zamknięcia ?
pvp jest w fortnite, a w minecraft klocki pozostanmy przy tym. minecraft zaczyna zamieniac sie w fortnite
(06-18-2019, 09:20)jakub97 napisał(a): [ -> ]pvp jest w fortnite, a w minecraft klocki pozostanmy przy tym. minecraft zaczyna zamieniac sie w fortnite

MineCraft zawsze taki był Panie znawco, od 10 lat. A fortnite będzie obchodzić dopiero 2 urodzinki, więc o czym ty gadasz człowieku.
Tutaj nie chodzi o lenia:

Gandaflux stworzyl specjalny podserwer pod pvp ktory mial nawet fajne areny jak i mocne antycheaty.
Areny przez pierwsze tygodnie byly atrakcja, potem niestety nikt nie chcial grac a wiecie czemu?
Bo antycheat byl tak dobry ze lapal nawet najmniejsze proby cheatowania.


Administracja juz tak jest przeciazana pilnowanie juz tego co jest bez pvp.
Stron: 1 2 3