Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: Nie działa mi wasz serwer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przed wczoraj wasz serwer mi jeszcze normalnie działał, lecz od dwóch dni niestety przestał i kompletnie nie rozumiem przyczyny tej nagłej zmiany. Albo mi pisze "Can't connect to server", albo nic. A gram na dobrej wersji (1.7.10) i tak samo wpisałam dobre IP, ale niestety jak już mówiłam to mi nie działa. Bardzo bym się ucieszyła z waszej pomocy.
Jesli nie dziala ci nawet z podaniem portu: sky-block.pl:25565 to napisz do wlasciciela zeby eventualnie sprawdzil czy ip nie znajduje sie na czarnej liscie.

Podaje tu wiadomosc co przedtem na discord pisalem, bo moja maszyna byla na liscie banow ip.
Wiadomosc z DC:

Juz dostalem informacje, czemu duzo graczy MA Problem z polaczeniem Sie do serwera. Przez te ataki duza lista IP zostala zablokowana.... Zebyscie mogli grac, to musicie napisac do Gandafluxa z tytulem: 'Odblokowanie Adresu IP sky-block.pl' musicie mu podac publiczne IP nie komputera! Tutaj mozecie sprawdzic: www.whatismyip.com/what-is-my-public-ip-address/
Email: gandaflux@gmail.com