Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Ub
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _enyv
Za co zostało zbanowane?: SCAM
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: pare mutow bylo
Czemu prosisz o odbanowanie: Nierozumiem dlaczego konto _enyv zostalo zbanowane gdyz na tym koncie do zadnego scamu nie doszlo
Scamowal moj kuzyn na koncie xae ktore mu dalem..
(Bylismy do tego samego wi-fi podlaczeni)
Fajna wymówka xD
(05-01-2019, 18:26)Remnos napisał(a): [ -> ]Fajna wymówka xD

ta bez kitu
Jak my mamy niby zweryfikowac? Nawet cos pisales na chacie ze to kuzyn itd. Ale wymowki mozna zawsze napisac....
Dlatego jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Sariel, co o tym myslisz?
Najprostsza i najmarniejsza wymówka jak istniej " to nie ja to brat/kuzyn/siostra itp". Mam już dość tych wymówek bo doskonale wiem, że to byłeś ty ty próbujesz się ukryć.

A jak nie robiłeś to się przyznałeś do współpracy. Poleciłeś osobie oscamowanej swojego "kuzyna", żeby ten go okradł. Czyli pomaganie w scamowaniu raz, wiedziałeś, że osoba scamuje i nie zgłosiłeś tego ( regulamin tego nakazuje) i się śmiałeś, że twój "kuzyn" kogoś okradł.

[Obrazek: 2019-05-01_14.32.28.png]

Rzeczywiście bardzo śmieszne okradać kogoś.
(05-02-2019, 02:21)Sariel napisał(a): [ -> ]Najprostsza i najmarniejsza wymówka jak istniej " to nie ja to brat/kuzyn/siostra itp". Mam już dość tych wymówek bo doskonale wiem, że to byłeś ty ty próbujesz się ukryć.

A jak nie robiłeś to się przyznałeś do współpracy. Poleciłeś osobie oscamowanej swojego "kuzyna", żeby ten go okradł. Czyli pomaganie w scamowaniu raz, wiedziałeś, że osoba scamuje i nie zgłosiłeś tego ( regulamin tego nakazuje) i się śmiałeś, że twój "kuzyn" kogoś okradł.

[Obrazek: 2019-05-01_14.32.28.png]

Rzeczywiście bardzo śmieszne okradać kogoś.
O samym scamie dowiedzialem sie po fakcie.
Ale no rozumiem..

(05-02-2019, 09:37)_enyv v2 napisał(a): [ -> ]
(05-02-2019, 02:21)Sariel napisał(a): [ -> ]Najprostsza i najmarniejsza wymówka jak istniej " to nie ja to brat/kuzyn/siostra itp". Mam już dość tych wymówek bo doskonale wiem, że to byłeś ty ty próbujesz się ukryć.

A jak nie robiłeś to się przyznałeś do współpracy. Poleciłeś osobie oscamowanej swojego "kuzyna", żeby ten go okradł. Czyli pomaganie w scamowaniu raz, wiedziałeś, że osoba scamuje i nie zgłosiłeś tego ( regulamin tego nakazuje) i się śmiałeś, że twój "kuzyn" kogoś okradł.

[Obrazek: 2019-05-01_14.32.28.png]

Rzeczywiście bardzo śmieszne okradać kogoś.
O samym scamie dowiedzialem sie po fakcie.
Mial temu graczu zbudowac krowiare normalnie bo ja poszedlem pomoc rodzicom.
Ale no rozumiem..