Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Thenab4Ever97
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czemu wątek zamykasz, nic wiecej do powiedzenia nie masz w temacie koleżeństwa ? Odpisze i wątek zamyka, no jaki odważny. Boisz się czy co ? Nie rób nadziei na ub, nie w takich sytuacjach byłem, "oooo, napisał to, nie dostanie ub", a ciągnij kiche. Nie zamierzaliśmy kupowac jakiegos ub z racji tego, ze jakiemuś moderatorowi do łba coś strzeliło i się czuje WIELKI, jak bana wlepi komuś, szczególnie za to, że ma tylko domysły czegoś, tak jak to sam napisałeś, cytuję:" Podejrzenie handlu tez spadlo na ciebie". Podejrzenie, też, czyli podejrzewaliście mtbgl o próbę handlu psc, tak mam to rozumieć, tak ? Za to bana dostał ? Naprawdę, gratuluję takiego toku myślenia. Buce jebane.
" będziemy się sądzić " haha sikam ze śmiechu normalnie. To jest serwer prywatny a nie społeczny Gandaflux może Cię wywalić kiedy mu się podoba Wink
(03-23-2019, 11:26)Dayen napisał(a): [ -> ]" będziemy się sądzić " haha sikam ze śmiechu normalnie. To jest serwer prywatny a nie społeczny Gandaflux może Cię wywalić kiedy mu się podoba Wink

Nie odzywaj się proszę cie bardzo.
(03-23-2019, 11:26)Dayen napisał(a): [ -> ]" będziemy się sądzić " haha sikam ze śmiechu normalnie. To jest serwer prywatny a nie społeczny Gandaflux może Cię wywalić kiedy mu się podoba Wink

Nie będę więcej komentować Twoich kretyńskich komentarzy, które nie są nawet 2 razy przemyślane. Najpierw pomyśl, użyj tych paru szarych komórek, które masz w tym durnym łbie i dopiero się odzywaj.  Wink A co do całej reszty to nie ma sensu się kłócić i dyskutować, bo i tak do niczego z tym nie dojdę, jak widzę, brak kompetentnych osób na stanowiskach moderatorów. Mars bana wlepi i się odezwie, raz na parę dni. Dzk za gre, wspaniale się grało te 3 miesiące, ale wszystko musiało się zjebać przez Marsa, kretyna, który nie potrafi przemyśleć sprawy do końca, tylko cynk dostanie i ban od razu dla kogoś z góry leci a potem jest to co widać, trzeba czekać dniami na rozwiązanie sprawy.

Serdecznie nie pozdrawiam administracji serwera sky-block.pl, a reszcie graczy, którzy byli wobec mnie fair, życzę powodzenia i miłej gry.
Serdecznie ciebie nie pozdrawiam, sam zawiniles i takich osob nie toleruje.
Obrazanie innych nie wchodzi w gre, wiec niestety. OGARNIJ SIE

A ze ta osoba nie ma nic zwiazanego z banem innej osoby, nadaje ub.


I tak, mam cos do gadania. Jako Moderator serwera stoje na tej samej pozycji co Mars, Sariel i EniNova. A do unbana potrzeba 2 osob zadecydowanych z administracji. I powtorze

Nie obrazaj innych, mam nawet prawo ci dac bana na forum, ale zaprzestane z tym.