Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Mars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick ktory uzywasz na serwerze: Anomal33 (Diablo)
Nick osoby ktora oskarzasz:  Mars
Data wykroczenia: 03.03.2019r:
Powod skargi: Dostałem bana z powodem "Zakaz gry - Diablo" od Marsa... Grałem sobie 4 dni, nic nie odwalałem, nikomu się nie narażałem jednym słowem się zmieniłem i chciałem sobie po prostu spokojnie pograć ze znajomymi a tu nagle dostaliśmy bany... Nic nie robiliśmy normalnie budowaliśmy sobie wyspę i kaktusiarkę... Nick Anomal33 i Payet_. Uważam, że Mars jest osobą niezrównoważoną psychicznie oraz próbuje pokazać swoją wyższość nad innymi graczami a także osobami w administracji. Nie podaję żadnego powodu bo najzwyczajniej nie ma podstaw do zbanowania mojego konta :Smile 
Dowód: Wystarczy wejść na stronę w zakładkę "Lista Banów" Smile 
+1 Pozwolił mi grać po un zakazie a teraz nagle gdy się wzbogaciłem wyjeżdża z tym że mam zakaz gry dalej ale admini nie chcieli mnie zbanować i dostałem permiki na każdym z kont Smile
Diablo- miałeś zakaz gry i nikt Ci go nie zdjął, a nie ze ty sobie chciałeś pograć. Mogłeś najpierw zapytać administrację o zgodę.


Gucci- Dostałeś zakaz po tym jak dowiedzieli się kim tak naprawdę jesteś " Gener ". Gener miał zakaz gry.
Rido zamknij dupe nie należysz do administracji więc sie nie udzielaj

Poprosze jakiś dowód że ja to Gener bo pewnie chłop sie nasłuchał za dużo takiego Hardwelka
Jasne, pamiętasz Gener jak byłeś ze mną na ts rok temu ? Właśnie mi przypomniał te same głosy =)
Nie znam ciebie nawet rok pajacu i nigdy bym sie nie kontaktował świadomie z osobą która ma zaburzenia psychiczne
i nie potrafi złożyć sensownie zdania
troche slabo ze tylko ja dostawalem warny za pisanie tu a wy nic no ale trudno zycie jest okrtune
Spokojnie spokojnie......


Diablo, miales od nas zakaz bo sobie nawet to przypominam. Bez kontaktu z administracja o druga szanse (Tak mozna ja dostac).
To potajemnie grales i banicja poleciala. ZA jakis czas mozesz sie zglosic. Wiec odrzucam a innych upominam bo to nie chat....
Może i nie chat ale ciekaw rzeczy tu czasem piszą.
Next time Diabełku.