Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: ub
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam po długiej nauczce bana na ip prosił bym o zdjęcie blokady aby zaczął rozgrywkę od nowa ponieważ brakuje mi gry na tym serwerze proszę o rozważenie mojej propozycji 
Pozdrawiam cała administrację Big Grin
Przeglądając historię twoich poprzednich próśb o UB zauważam tam scamy, cheaty czy też nagminne prowokacje. Dziwi mnie kolejny twój post z prośbą ponieważ znasz ten serwer, znasz przede wszystkim swoją sytuacje i doskonale wiesz że tego ub nie uzyskasz. Dostałeś multum ostrzeżeń od administracji a do Ciebie nie docierało dosłownie nic, bo po miesiącu dostałeś kolejnego bana.
Niestety ale jak dla mnie do odrzucenia, proszę o wypowiedzenie się kogoś z Moderacji.

Pozdrawiam!
(06-10-2021, 23:03)Zackiee napisał(a): [ -> ]Przeglądając historię twoich poprzednich próśb o UB zauważam tam scamy, cheaty czy też nagminne prowokacje. Dziwi mnie kolejny twój post z prośbą ponieważ znasz ten serwer, znasz przede wszystkim swoją sytuacje i doskonale wiesz że tego ub nie uzyskasz. Dostałeś multum ostrzeżeń od administracji a do Ciebie nie docierało dosłownie nic, bo po miesiącu dostałeś kolejnego bana.
Niestety ale jak dla mnie do odrzucenia, proszę o wypowiedzenie się kogoś z Moderacji.

Pozdrawiam!

jak najbardziej rozumiem aczkolwiek te przewinienia były dawno i zmieniłem w 100% podejście to gry oraz zachowanie na serwerach do rozgrywki
"jak najbardziej rozumiem aczkolwiek te przewinienia były dawno i zmieniłem w 100% podejście to gry oraz zachowanie na serwerach do rozgrywki "


Mogles szybciej sie obudzic ze cos zle robisz, byles upominany. To ze serwer jest teraz jak jest nie ma taryfy ulgowej. Odrzucam.