Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Rozwiązane] Jakiś ban ip chce ss
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=622]
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: PawelApollo
Za co zostało zbanowane?: Obrażanie własciciela i serwera xd ban na ip
Od kogo z administracji dostałeś kare?: nie mam pojęcia
Byleś już przedtem karany?: nie
Czemu prosisz o odbanowanie: chce zobaczyć jakieś screeny z tego bo nie pamiętam żebym gandzie obrażał i serwer, wiec poprosze o jakieś ss z tej sytuacji Smile
Jesli masz zmienne ip to wylacz router na kilka minut i podlacz spowrotem. Powinnienes dostac nowe ip.

Wlasnie obgadujemy co sie stalo. Bedziemy pisac jak bedziemy mieli odpowiedz.
To może ja wyjaśnię.

Ten ban IP jest moją "zasługą". Tyle, że nie został wymierzony w Ciebie, a bynajmniej na pewno nie w konto PawelApollo.

Ban ten nie zostanie zdjęty, ponieważ osoba która w tamtym czasie korzystała z tego IP negatywnie przysłużyła się serwerowi i została ukarana na 4 mulciakach, ponieważ z każdego kolejnego kontynuowała swoje "poczynania".

Stara sprawa, stara bajka - jeśli pojawiają się przy logowaniu konta, których totalnie nie znasz, to prawdopodobnie z puli zmiennego IP twojego internetu korzysta wiele innych użytkowników serwera.

Niestety, chcąc grać na serwerze, w momencie wejścia w to IP jesteś zmuszony wymusić w routerze zmianę IP. A to już objaśnił Kanapka, powinno być skuteczne.
wiecie co może jednak wina rutera bo ostatnio problem z internetem miałem i odłączałem ruter wiec zrobie jak kanapka i dam znac