Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] prośba o um
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Calnex
Za co zostało zbanowane?: Notoryczny brak kultury
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Kolejny raz pisze o to samo może w końcu się uda ale to ostatnie moja w sumie prośba o unmute konta jakim jest Calnex za jakiś czas wybije 2.5 roku mute a we wrześniu 3. Nie wiem co mam znowu pisać że się zmieniłem i klepać to samo co w każdej prośbie? Najlepiej będzie przeprosić jeśli jakakolwiek osoba która czyta tą prośbę i ją obraziłem bądź w jakiś sposób uraziłem to przepraszam. Jak i samą administracje za użeranie się ze mną.
Cześć.

Degradacje rang administracji, nie oznaczają czystek kar i nagłych unbanów. Z tego co słyszałem, zostałeś ukarany kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy za powtarzające się sytuacje nie wyciągając z tego żadnych wniosków.

Jeśli faktycznie się zmieniłeś i korzystasz z nowego konta, to po prostu z niego korzystaj i faktycznie dotrzymuj słów "zmieniłem się". Według mnie konto gracza, który był tyle razy ukarany, nie po to zostało ukarane PERM mutem, a nie rocznym czy dwuletnim, by po degradach nagle wszystko zdejmować.

W pewnym sensie twoje przewinienia na serwerze są podawane dalej i pozwalałeś sobie na wiele, także podsumowując - ja jestem na NIE
Co prawda nie było mnie gdy dostawałeś karę ale patrząc po tym że konto calnex ma największą ilość mutów to raczej się należał permmute.
Więc ja też jestem na nie
Decyzją 2 osób z administracji odrzucam.